Ideał czy... ?

Wypowiedz się na temat serwisu PSEmu.pl (znanego także pod starą nazwą Polska Strona ePSXe)
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

No nieźle nieźle - wielki brat jest pod wrażeniem :P
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Nio całkie ładnie.Czemu bład 404 jest ulubionym??
Obrazek
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Jakby to ująć "very super" :]
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

Nowy wygląd jest bardziej zarąbisty!
Wszystko wygląda ładniej oraz lepiej przykłuwa oko (nie tylko przez te laski na górze =]).
;> Steel POWAH ;>
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Co do pomysłow.To tak myslałem , że może w pszyszłości dołączyć historie.Znajdowałyby się tam teksty np.o Konami , Squersofcie,lub o histori ePSXe lub innych rzeczy
Obrazek
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

W porównaniu do aktualnego wyglądu strony ta wersja wygląda o wiele lepiej co nie znaczy że ta która aktualnie jest ,jest zła.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Bati pisze:Ps. Ja bym proponował rozwinąć temat tych (zarąbistych) savestatów z gier (tak zwanych DEM GIER Z PSX ), nie mógłbyś więcej taich pliczków zamieścić ??? miło by było
ciągnąc ten temat - "widziałem" się ostatni z Prafull`em i mam dla Ciebie dobrą nowinę. Po 12 maja na stronie SaveState Central będzie kilka aktualizacji - czytaj więcej plików do ściągnięcia :!:
alien pisze:To tak myslałem , że może w pszyszłości dołączyć historie.Znajdowałyby się tam teksty np.o Konami, Squersofcie,lub o histori ePSXe lub innych rzeczy
Jasne czemu nie - w dziale Teksty może znajdować się sekcja Historia... tylko kto pisałby do niej teksty :?:

... a i jeszcze jedno w temacie "Poszukiwani beta testerzy /nowa strona/" ktoś tam zapytał czy nie mozna przesłać własnych tekstów do galerii :?: Można tyle, że ze screenami [całą galerię 9 screenów i komentarz do nich]... Nie będzie problemów z umieszczeniem czegoś takiego... więc oto moja propozycja na start - ma ktoś ochotę zrobić FunGalerię [karykatury, przeróbki czy cuś innego] na temat jakiejś gry (a może czegoś innego :?:) i okrasić ją własnym komentarzen :?: Jestem otwarty na propozycje - pogadać zawsze można :!:
2BII!2B
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Co do tekstów w historii ja mógłbym coś pokombinować,tylko czy to też trza w html-u.Jak tak to patrz notka dot. newsmenów
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie trza w HTMLu - M$Word Ci odpowiada?
Co do tego kombinowania to jesli masz ochotę coś poskrobać to jestem jak najbardziej za i z przyjemnością umieszczę teksty na serwerze... tyle że chodzi o to by cały dział, który otworzę nie ograniczył się do jednego tekstu - jeśli masz ochotę pisać o czymś takim to będziesz musiał konsekwentnie ciągnąć to dalej :P
2BII!2B
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Myśle,że da się zrobić.Niestety na najnowszy aktuel strony sie nie wyrobię z przyczyn wyższych( rodzice + matura = czas ograniczony),ale myślę , że do końca tygodnia mój tekst dostaniesz.W związku z tym musze zrezygnować z newsów,jak ktoś robi dwie rzeczy na raz to żadna z nich nie jest zrobiona dobrze.Jeszcze sprawa jedna-gdzie mam Ci wysłać ten tekst???
Word może być.I pytanko echniczne-jak będę miał jakieś zdjęcia lub screeny to dawać linka czy wklejać do tekstu(pytanie czysto teoretyczne)???
Obrazek
ODPOWIEDZ