Ssspsx

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation innych niż ePSXe, czyli.: VGS, PSXeven, AdriPSX itd.
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Ssspsx

Post autor: Tomi »

Mam pytanko co do tego emulatora, czy komuś kto posiada gre Vigilante 8 2nd Offense udało się uruchomić beż żadnych problemów jak to jest na ePSXe 1.6.0??? (chodzi mi do momentu wczytania mapy bo jak wiadomo na ePSXe też ów tytuł się wiesza)
Z grą nie mam problemów jeśli chodzi o grafike i dźwięk natomiast jeśli uruchomie mape Arizona to gra wiesz się zaraz jak zacznie się wczytywanie mapy :? tak samo jest z innymi mapami ale niektóre odziwo działają :?
Ktoś coś poradzi, doradzi?
Jestem już tak blisko od zagrania w tą gre bez zawieszek :(
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

A ja mam troche inna sprawe. Nie mam problemu , ale gdyby jakis newsbie sie wbil to moze mu sie przyda.

Emu ten obsluguje wszystkie plugsy ktore dzialaja na ePSXie , Bios jak i memcard.
Jedyny problem jest taki iz nie obsluguje savow z ePSXa.
Kolejny minus (?) utrudnienie. Mianowicie nie posiada on (moze jeszcze) mozliwosci savowania w trakcie gry.
A to za co ma u mnie wielki plus to to ze w niektorych tytulach emuluje pierwsze 2 plansze ladowania jak w PSXie i ten charakterystyczny dzwiek.Za to wielki uklon
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

alien pisze:A to za co ma u mnie wielki plus to to ze w niektorych tytulach emuluje pierwsze 2 plansze ladowania jak w PSXie i ten charakterystyczny dzwiek.Za to wielki uklon
ePSXe rowniez emuluje, jesli go do tego zmusic - pisal o tym winter_mute, w ktoryms z tematow. Nie zmienia to faktu, ze w przypadku SSSPSX zostalo fajnie pomyslane i defaultowe wyswietlanie tych ekranow czyni go wyjatkowym posrod innych emulatorow. :]

Save State'y sa oczywiscie w planach nagisa, o czym informowal za posrednictwem swojego czlowieka na lamach forum emufanatics. Dokladniej w TYM temacie. Co ma sie zmienic, co ma zostac dodane i jak wyglada przyszlosc SSSPSXa - kazdy widzi. Co tu duzo mowic - kawal porzadnego softu, ktory rozwija sie w szalenczym tempie.
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

No wiec wlasnie . Trzeba go zmusic.A wiadomo ze jak sie do czegos zmusza to nie zawsze wychodzi na dobre. :wink:
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

ePSXe rowniez emuluje, jesli go do tego zmusic - pisal o tym winter_mute, w ktoryms z tematow
Daleko szukać nie trzeba > http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?p=8856#8856
No wiec wlasnie . Trzeba go zmusic.A wiadomo ze jak sie do czegos zmusza to nie zawsze wychodzi na dobre.
Nie w tym przypadku :P
2BII!2B
ODPOWIEDZ