Front Mission 2 - jest angielskie tłumaczenie !

Dyskusja na temat gier wydanych przez firmę Square-Enix (dawniejszy SquareSoft).
wergorek
Junior
Junior
Posty: 29
Rejestracja: 04 listopada 2004, 23:45

Front Mission 2 - jest angielskie tłumaczenie !

Post autor: wergorek »

Przepraszam że ześmiecam forum, ale muszę się podzielić tą informacją. Otóż znalazłem stronę z tłumaczeniem japońskiej wersji Front Mission 2 na SNESa. Oto link do strony:

http://agtp.romhack.net/

Po wejściu na nią należy kliknąć Completed Projecks i wybrać Front Mission - Gun Hazard z listy.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Mam deja vu. Ktos na forum E#d zalozyl identyczny temat. Tlumaczenie jest dostepne od dawna, a wersja, ktora poddano zabiegom translatorskim ma niewiele wspolnego z PSXowymi odpowiednikami. Dobra gra IMO, nic ponadto. Kto chce, ten zagra. Tyle.
wergorek
Junior
Junior
Posty: 29
Rejestracja: 04 listopada 2004, 23:45

Post autor: wergorek »

"Mam deja vu. Ktos na forum E#d zalozyl identyczny temat."

Nie wiem co to za forum E#d. Od jakiegoś czasu interesuje mnie emulacja innych systemów (N64, SNES, GBA). W kilku tematach na tym forum ludzie narzekali na brak tłumaczenia dla Fron Mission 2. Przypadkiem znalazłem je w sieci. Podałem link do niego, ponieważ na forum nikt inny tego nie zrobił.

" (...) wersja, ktora poddano zabiegom translatorskim ma niewiele wspolnego z PSXowymi odpowiednikami."

Dlatego napisałem że jest to tłumaczenie dla drugiej części ze SNESa i umieściłem na forum w miejscu poświęconemu tematowi Ogólnie o grach.
Awatar użytkownika
emcefreak
Senior
Senior
Posty: 105
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 21:25
Kontakt:

Post autor: emcefreak »

Wergorek Front Mission 2 nie ma na SNES-a. Gun Hazard to co innego , a FM2 na PSX to co innego i to drugie niestety jest tylko japońskie :( A FM 1 i FM-GH mam oba ROMy na SNES a FM 1 nawet spolszczone.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nie wiem co to za forum E#d. Od jakiegoś czasu interesuje mnie emulacja innych systemów (N64, SNES, GBA). W kilku tematach na tym forum ludzie narzekali na brak tłumaczenia dla Fron Mission 2. Przypadkiem znalazłem je w sieci. Podałem link do niego, ponieważ na forum nikt inny tego nie zrobił.
Forum E#d, to forum serwisu Emu#dreams. Nie mam nic przeciwko temu, ze podales info odnosnie tlumaczenia gry. Pozwolilem sobie jedynie zazartowac, gdyz doznalem istnego deja vu - identyczny temat, identyczne zalozenia i identyczna reakcja komentujacych osob :].

Skoro wergorek poruszyl problem translacji, to moze niniejszy temat poswiecimy wszystkim przekladom gier? Zarowno tych dostepnych w postaci ROMow / cartridge'ow, jak i obrazow / CD badz DVD.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dla mnie temat spoczko, nie widze powoduw by najeżdżać na wergorek`a. Może i na forum e#d temat takowy już się znalazł, ale czy nie cieszy Was fakt, że niektóre osoby zaglądają na nasze zaasoby, a nie wiedzą co to e#d :?: Ja jestem wzruszony :D

Tak czy siak dzieki za info wergorek :!:
2BII!2B
Awatar użytkownika
emcefreak
Senior
Senior
Posty: 105
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 21:25
Kontakt:

Post autor: emcefreak »

W_m nikt na wergorka nie najeżdża :) :) Front Mission 2 jest na PSX-a i zostało wydane tylko w Japonii (ból :( ) ale jakby ktoś znalazł tłumaczenie tej wersji :D:D:D:D:D:D pomnik postawie :D
ODPOWIEDZ