Ideał czy... ?

Wypowiedz się na temat serwisu PSEmu.pl (znanego także pod starą nazwą Polska Strona ePSXe)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Myśle,że da się zrobić.Niestety na najnowszy aktuel strony sie nie wyrobię z przyczyn wyższych( rodzice + matura = czas ograniczony),
Aktual ukaże się jutro, ale po raz ostatni bo od dnia jutrzejszego, materiały będą wrzucane osobno i "spontanicznie" [czyt. zaraz po przygotowaniu np. w śr wrzuce galerię, a w pt wleci jakiś tekst za kilka dni znów jakaś gierka do Gry Online, no i oczywiście pliki / linki / niusy na bierząco], a nie jak do tej pory raz w miesiącu.
ale myślę , że do końca tygodnia mój tekst dostaniesz.W związku z tym musze zrezygnować z newsów,jak ktoś robi dwie rzeczy na raz to żadna z nich nie jest zrobiona dobrze.
W pożądku - dla mnie elegancko... Niusy czy teksty i tak cieszę się i doceniam chęć pomocy z Twojej strony.
I pytanko echniczne-jak będę miał jakieś zdjęcia lub screeny to dawać linka czy wklejać do tekstu(pytanie czysto teoretyczne)???
Zrób tak
1. nazwij kolejne screeny rys1, rys2, rys3
2. zaznacz w tekście gdzie mają być wklejone adnotacją typu np Tu ma być rys1.jpg
3. BTW przekonwertuj też screeny do formatu JPG
4. Wszystko [dokument worda + screeny] spakuj zipem i prześlij
Jeszcze sprawa jedna-gdzie mam Ci wysłać ten tekst???
Jak będziesz miał już to gotowe to daj znać prześlę Ci maila przez PW.
2BII!2B
ODPOWIEDZ