Co czujecie ? :D

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
turkot
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 16 stycznia 2005, 22:57

Co czujecie ? :D

Post autor: turkot »

Co odczuwacie wiedząc że lada dzień wyjdzie nowa wersja pcsx2 ? :twisted: Topic jest dla tych co chcą sie wypowiedzieć na ten temat :) Ja osobiście co 15 minut sprawdzam domową strone pcsx2 :wink: Poooooozdro pcsx2 team !
c2d e4500 ---- 2gb ddr2 800 ---- Asus GF8600GTs
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Mhm... Temat pojdzie chyba do dzialu Varia.

Co odczuwam? W niewielkim stopniu ekscytacje i ogromna ulge - nie bede juz musial odpowiadac na pytania w stylu: "Kieedy, no kieedy nowy PCSX2???". He he, kazdy przezywa na swoj sposob :}.
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

A ja sie nie ekscytuje bo nie ma powodu eksytacja przyjdzie gdzies za rok jak wyjdzie wersja 1.0 i byc moze bede mial lepszy sprzed zeby pobawic sie emulatorem.
Obrazek
wergorek
Junior
Junior
Posty: 29
Rejestracja: 04 listopada 2004, 23:45

Post autor: wergorek »

Rozbawienie. Bawi mnie fakt że by pograć trzeba mieć komputer na którym Doom 3 bryka jak owieczka na łące. I tutaj pojawia się pytanie: skoro kogoś stać na taki sprzęt za minimum 5-6 tysięcy, to dlaczego nie kupić konsoli za marne 600 ? Nie trzeba się męczyć z konfiguracją kompa i emulatora a obraz z TV o niebo lepszy niż na monitorze.
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Wiec nie rozumiesz o co chodzi w emulacji wergorek
Obrazek
turkot
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 16 stycznia 2005, 22:57

Post autor: turkot »

Tak właśnie :) tu chodzi o samą satysfakcje :wink:
c2d e4500 ---- 2gb ddr2 800 ---- Asus GF8600GTs
wergorek
Junior
Junior
Posty: 29
Rejestracja: 04 listopada 2004, 23:45

Post autor: wergorek »

Jeżeli czujecie satysfakcję z 3-4 fps to wasza sprawa. Aż takim masochistą nie jestem.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Uprzedzajac ew. polemike nt. "co jest lepsze - emulator czy konsola?", wskazuje na ten temat :].
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ja tam uwielbiam emulatory i kocham konsole, jedne i drugie mają niepowtarzalny klimat i krótko mówiąc są dla mnie super. Nie widzę najmniejszego powodu by rozstrzasać co jest lepsze, bo z obserwacji i własnego doświadczenia wiem, że tego typu awantury wszczynają przeważnie osoby, które miały kontakt jedynie z jednym z tych wspaniałych ewenementów.
2BII!2B
wergorek
Junior
Junior
Posty: 29
Rejestracja: 04 listopada 2004, 23:45

Post autor: wergorek »

Może parę słów wyjaśnienia. Nie miałem zamiaru wszczynać żadnej kłótni. To raz. Dwa: przez 2 lata miałem PSXa, i było to wspaniałe 24 miesiące mego życia. W chwili obecnej pochłonęła mnie emulacja PSXa, N64, GBA, SNESa i Neo Geo. Po prostu nie widzę sensu w emulacji w pełni 128 bitowego systemu na systemie 323 bitowym, a na procki 64bit stać wybranych. No chyba że taka emulacja to sztuka dla sztuki.
ODPOWIEDZ