Gpu Player

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Awatar użytkownika
Jinus
Junior
Junior
Posty: 8
Rejestracja: 18 maja 2005, 14:03

Gpu Player

Post autor: Jinus »

Witam All!!!

Mam mały problem z programem Gpu Player, zrobiłem wszystko co pisze w opisie i dalej nie chce działać. Po włączeniu go zawiesz się on i niechce się uruchomić. Jakie mogą być przyczyny.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Powodow moze byc milion. Od skopanego maksymalnie systemu, po obecnosc wirusa, az do niekompatybilnosci softu z OS'em. Napisz pod jakim Windowsem pracujesz i na czym polega zawieszanie sie programu - blue screen? blad systemowy? inne?
Awatar użytkownika
Jinus
Junior
Junior
Posty: 8
Rejestracja: 18 maja 2005, 14:03

Post autor: Jinus »

Więc tak:
Pracuję pod Win98. Emulator mój to Epsxe 1.6.0 , plugin Graf. Pete`s D3D Driver 1.75 , P.E.Op.S. DSound Audio Driver 1.1.

Więc odpalam Epsxe nagrywam walkę ( np. Tekken 3 ). Wyłączam emu, włanczam gpuplayer chce skąfigurować plugin i nic ( zawiecha programu). Może ktoś zna odpowiedz na ten problem.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Wyłączam emu, włanczam gpuplayer chce skąfigurować plugin i nic ( zawiecha programu).
Po co konfigurowac wtyczke za posrednictwem GPU_Player'a? Rownie dobrze mozesz to zrobic w ustawieniach ePSXe.

Trudno powiedziec, co moze byc przyczyna zwisow. Sprobuj dokonac opisanych przez Ciebie operacji z uzyciem jakiegos software'owego pluga. Wylacz 'tylko do odczytu' w atrybutach pluginow. Strzelam, nie mam konkretnej propozycji. Moze inni beda w stanie pomoc.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ja spróbuję inaczej - wyłacz obsługę dżwieku (mam nadzieję ze nie pomyliłem wtyczek do nagrywania sygnału i GPU Recorder/Player ma taką opcję :D )
2BII!2B
Awatar użytkownika
Jinus
Junior
Junior
Posty: 8
Rejestracja: 18 maja 2005, 14:03

Post autor: Jinus »

Oki chłopaki doszedłem co było źle. A mianowicie za dużo pluginów miałem w folderze i program się dusił :o . Usunięcie kilku z nich przyniosło pozytywny efekt :) .

Teraz mam inny problem jak zamienić pliki *.Rec na avi lub inne czytelne przez Windowsa. Macie jakieś tipsy do tego :?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

AFAIK taka konwersja jest niemożliwa. Jeśli już dążysz do zapisu w formacie AVI użyj wtyczki graficznej PEoPS Soft GPU, która umozliwia zrzut sygnału wideo do plików *.avi.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Jinus
Junior
Junior
Posty: 8
Rejestracja: 18 maja 2005, 14:03

Post autor: Jinus »

winter_mute pisze:AFAIK taka konwersja jest niemożliwa. Jeśli już dążysz do zapisu w formacie AVI użyj wtyczki graficznej PEoPS Soft GPU, która umozliwia zrzut sygnału wideo do plików *.avi.
Tak wszystko ok tylko że grafika jest nędzna no i szybkość zwalnia derastycznie. Masz może jakiś inny pomysł , pliss
ODPOWIEDZ