Problem z Gadu Gadu :P

W dziale software porozmawiasz na temat oprogramowania, począwszy od tego najprostszego (pisanego w języku znaczników - HTML), a skończywszy na programach wyspecjalizowanych.
Awatar użytkownika
emcefreak
Senior
Senior
Posty: 105
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 21:25
Kontakt:

Problem z Gadu Gadu :P

Post autor: emcefreak »

Hehe może ktoś z was mi pomoże ?;) Od jakiegoś czasu mam znaczną część listy na niedostepnym statusie i oni tez mnie nie widzą a mam dostepny z opisem najczesciej. Czy ktoś mi powie czemu tak może być ? Reinstalacja GG nie pomogła.

No co :P Varia to Varia a mi dolega awaria :P :lol: ;)
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nie mam pomyslu, wiec podam kolizyjne rozwiazanie. Zainstaluj inny komunikator, np. Tlen, ktorego uzywam od jakiegos [fiu fiu] czasu i jestem bardzo zadowolony. Ma toto wyglad, charakter, wieksze mozliwosci i korzysta ze stabilniejszych serwerow, niz infantylno-nieporeczno-brzydkie GG. Kontakty z GG mozna bez problemu przeniesc do tlenowej friends list, takze wez pod uwage moja propozycje :].
Awatar użytkownika
emcefreak
Senior
Senior
Posty: 105
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 21:25
Kontakt:

Post autor: emcefreak »

Bzy mam Tlena ale jest pewien problem. Ja mam cos koło 260 osób na liscie i przy przenoszeniu listy ( transporcie pliku smseab.dat) Tlen sie najzwyczajniej zawiesza :(:(
Awatar użytkownika
kr3c1k
User
User
Posty: 59
Rejestracja: 28 lutego 2004, 21:19

Post autor: kr3c1k »

A ja polecam Mirande - uzywam jej od dawien dawna i jeszcze nigdy mnie nie zawiodla :D
Hmm i chociaz pewnie problem jest juz dawno rozwiazany :P to i tak polecam przesiadke na Mircie :)
:)
ODPOWIEDZ