Problem z memory card

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation innych niż ePSXe, czyli.: VGS, PSXeven, AdriPSX itd.
xyz
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 28 maja 2005, 11:03

Problem z memory card

Post autor: xyz »

witam,
mam pewien problem z karta pamieci, mianowicie moje save'y sa nie wykrywane. w grze wszystko elegancko sie zapisuje, na karcie save sa widoczne ale po ponownym wlaczeniu gry nie widac save'ow. chodzi mi o memory card w emulatorze emurayden. z gory thx za pomoc. pozdrawiam
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Sprawdz, czy plik karty pamieci ma w atrybutach zaznaczona opcje Tylko do odczytu. Jesli tak jest, odznacz pole.
xyz
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 28 maja 2005, 11:03

Post autor: xyz »

nie ma zaznaczonej opcji tylko do odczytu:/
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Sprobuj zatem uzyc innej memorki [mozna sobie stworzyc dowolna ich ilosc w menu Emurayden'a].
xyz
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 28 maja 2005, 11:03

Post autor: xyz »

nadal nie dziala:(. moze to wina wadliwej wersji gry?
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nie sadze. Sprawdz jeszcze jak wyglada save'owane pod ePSXe i CVGSem. BTW; jestes pewien, ze zapisujesz gre we wlasciwy spsob?
xyz
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 28 maja 2005, 11:03

Post autor: xyz »

BzyRes pisze:Nie sadze. Sprawdz jeszcze jak wyglada save'owane pod ePSXe i CVGSem. BTW; jestes pewien, ze zapisujesz gre we wlasciwy spsob?
sorry za moja niewiedze ale jak i gdzie to mam sprawdzic? a z tym zapisywaniem to sam nie wiem. po prostu, save'uje w grze, wszystko jest OK a pozniej nie wykrywa save'u w grze (na karcie go widac).
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

1. ePSXe i CVGS to emulatory PlayStation dla PC. Sciagnij obydwa, uruchom na nich dana gre i sprawdz, czy problem wystepuje nadal.

2. Czy w przypadku innych gier wystepuje ten sam problem?
xyz
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 28 maja 2005, 11:03

Post autor: xyz »

sciagnalem sobie epsxe'a i wszystko dziala:D. wielkie dzieki za rady. pozdrawiam
ODPOWIEDZ