SW: Jedi power battles

Ogólne dyskusje na temat gier.
Awatar użytkownika
Zell_89
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 08 kwietnia 2005, 12:58

SW: Jedi power battles

Post autor: Zell_89 »

Mam pytanie czy ktoś grał w starwars: jedi power battles ??
Jak tak to jak wrażenia z gry bo nie wiem czy mam kupić od znajomego czy nie warto ??
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Ja gralem... Taka sobie nawalanka... Fajnie sie gra w pare osob. Ostatecznie w jedna tez mozna sie powyzywac. :) Powiem tak. Mnie sie podobala. Ale zacialem sie na jakims levelu bo trzeba bylo skakac po tarasach. I tam czesto spadalem. :) Do tej pory nie skonczylem. :)

Jak opis za duzo nie pomogl to poogladaj screeny:
http://www.gamerankings.com/htmlpagesscreens/366580.asp
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

I ja gralem. Jedi Power Battles [PSX / DC / GBA] po bardzo dobrym IMO Star Wars Episode I: Phantom Menace [PSX / PC] wypada najwyzej srednio. Po prostu mlocka w klimatach SW. Nic nadzwyczajnego, tym bardziej, ze na PSXa zostalo wydanych mnostwo lepszych tytulow utrzymanych w podobnej konwencji. Wydaje mi sie, ze gra skierowana jest do fanow SW. Gracz, ktory nie fascynuje sie swiatem Gwiezdnych Wojen nie znajdzie w grze nic, co mogloby go wciagnac na dlugie godziny. Podsumowujac - typowy sredniak.

Zell - skoro mozesz nabyc gre od znajomego, to popros go, zeby dal Ci ja do przetestowania. Nie kupuj kota w worku, na dodatek dachowca.
Awatar użytkownika
Zell_89
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 08 kwietnia 2005, 12:58

Post autor: Zell_89 »

Spox Bzy ufam mu nie musze testować grałem na jego szaraku i kompie pozatym znam go ładnych pare lat nie zrobił by mi takiego numeru. Mam pytanie jakie lepsze tytuły możesz polecić w klimacie Star Wars .
Niestety The phantom manace nie chodzi na winie XP i chyba poszukam wersji na szaraka bo nie chce mi sie windowsa zmieniać. Znam większość tytułów na pc z uniwersum SW więc prosze o polecenie czegoś na psx-a
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Przyznam, ze z PSXowych tytulow, dluzej pogralem jedynie w TPM [ktory polecam oczywiscie]. JPB to byla krotka i niezbyt ciekawa przygoda. Zdaje sie, ze Szarak nie oferuje wielu tytulow w realiach SW, o czym swiadczy fakt, iz powszechnie znane sa jedynie dwa.
ODPOWIEDZ