Phantasy Star Online Blue Burst (PC)

Ogólne dyskusje na temat gier.
vicks
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 02 sierpnia 2004, 11:15

Phantasy Star Online Blue Burst (PC)

Post autor: vicks »

Dołączcie się do polskiej społeczności (która jest na razie nikła :lol: ) w tym świetnym MMORPGu. Wersja beta tej gry jest do ściągnięcia tutaj: http://www.fileplanet.com/153182/150000 ... %5BOpen%5D Na razie można grać ZA DARMO, więc mam nadzieję że nareszcie zaroi się od Polaków :wink: Ja występuję jako Ogotay, najczęściej na statku Phoebe w pierwszym wolnym bloku. Zapraszam :!:
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Pytanie. Ile czasu potrwaja betatesty umozliwiajace darmowa rozgrywke?
nosmile
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 29 września 2003, 09:13
Kontakt:

Post autor: nosmile »

oficjalnie do 9 czerwca.
Wyczytalem ze minimalne wymagania internetowe do gry to polaczenie 256kbps
Czy ktos juz to moze przetestowal?
vicks
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 02 sierpnia 2004, 11:15

Post autor: vicks »

Moja sieć osiedlowa to żółw, a mimo to da się grać nawet popołudniu więc z tym nie ma problemów raczej
nosmile
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 29 września 2003, 09:13
Kontakt:

Post autor: nosmile »

Hej! niezle to sie prezentuje. Tym bardziej, ze nie mialem okazji pograc w poprzednia PSO.
Bardzo konsolowo wyglada.
I nawet pad mi sie sam zainstalowal.
Do 9 czerwca na pewno bede tam zagladal. :)
Awatar użytkownika
kr3c1k
User
User
Posty: 59
Rejestracja: 28 lutego 2004, 21:19

Post autor: kr3c1k »

Mnie za bardzo Ragnarok wciagnal :P i nawet nie chce mi sie testowac innych mmorpgow ;p
Hmm...tym bardziej ze screeny jakos mnie nie przekonuja :/
:)
vicks
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 02 sierpnia 2004, 11:15

Post autor: vicks »

kr3c1k, nie mów że ragnarok ma lepszą grafikę :lol: na screenach to o wiele gorzej wygląda niż w rzeczywistości, przede wszystkim są za ciemne -> http://images.filefront.com/Phantasy_St ... rent_image zagraj to zobaczysz, szkoda tylko że już kończą się testy, mam nadzieję że powstaną jakieś darmowe serwery :( Swoją drogą próbowałem się wciągnąć w wowa: nie dość że pół dnia się ściągał, to 1,5 godziny instalowały się patche a po godzinie grania wywalało mnie do windowsa, bo coś mu nie pasiło...padaka. Zna ktoś jakieś ciekawe alternatywy dla PSOBB ?
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

kr3c1k, nie mów że ragnarok ma lepszą grafikę
Ja bym powiedzial, ze jest niezwykle urokliwa, inna. Trudno porownywac pod wzgledem grafiki dwa inaczej zaprezentowane tytuly. To tak jakby zestawic wizualia Baldur's Gate z trojwymiarowym swiatem NWN. Badz tu madry i powiedz, ktora gra wyglada lepiej... :]
Swoją drogą próbowałem się wciągnąć w wowa: nie dość że pół dnia się ściągał, to 1,5 godziny instalowały się patche a po godzinie grania wywalało mnie do windowsa, bo coś mu nie pasiło...padaka.
Szarpanie na nieoficjalnych serwerach jest, krotko mowiac, niewygodne. Do tego dochodzi poziom zabugowania gry [zaden tytul od Blizza nie zawieral w sobie tyle bledow] i mamy pelen obraz darmowej rozgrywki w WoW - to nie ma sensu na dluzsza mete, jak powiedzial moj znajomy.
Ostatnio zmieniony 01 czerwca 2005, 18:12 przez BzyRes, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kr3c1k
User
User
Posty: 59
Rejestracja: 28 lutego 2004, 21:19

Post autor: kr3c1k »

Nie napisalem nigdzie ze Ragnarok ma ladniejsza grafike :) Dokladnie tak jak napisal BzyRes - Ragnarok ma calkiem inny klimat i to wlasnie dlatego bardziej odpowiada mi ta gra :)
Z tego co widzialem na screenach PSOBB graficznie prezentuje sie bardzo ladnie, ale niestety zaciekawila mnie tylko grafika... a ta akurat nie jest dla mnie najwazniejsza jesli chodzi o rpgi ;P
:)
vicks
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 02 sierpnia 2004, 11:15

Post autor: vicks »

To mówicie że ten Ragnarok daje rade :D hmm...może się na niego przerzucę:P, jak wygląda w nim kwestia darmowej rozgrywki ?
ODPOWIEDZ