Jak odpalić grę... ???

Ogólne dyskusje na temat gier.
mortyr
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 23 czerwca 2005, 14:13

Jak odpalić grę... ???

Post autor: mortyr »

Ściągnąłem grę Silent Hill na PC i mam problem z odpaleniem jej. Do odpalenia gry używam ePSXe i do folderu plugins skopiowałem wszyskie pluginy dostępne na tej stronie. Gdy próbuje ją uruchomić wyskakuje czarne tło po czym bląd <dohh zero reg !=0> . Być może cos nie tak robie jak nalezy. Nagralem obraz na plyte i pózniej wybieram File -> Run CDROM. Na płycie znajdują się 4 pliki niewiadomego pochodzenia (nazwy plików: SILENT, HILL, SLUS_007.07, SYSTEM (ikona takiego kompuerka). Jeśli ktoś wie jak mi pomóc będe wdzięczny.
Pentium 1,7 GHz, 512 MB, Radeon 9600 Pro
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

A jak ściągnąłeś to nie było to w ISO albo w jakimś obrazie? Trzeci podany plik to save z gry, pozostałe to Bóg jeden wie co. Poszukaj innej wersji i graj z dysku - oszczędzisz sobie problemów.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
mortyr
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 23 czerwca 2005, 14:13

Post autor: mortyr »

Po sciągnieciu pliku, wyglądał on jak plik rar, jednak jak chcialem rozpakowac okazalo sie ze archiwum jest uszkodzone lub ma nie wlasciwy format. Jak wzielem sprawdzilem własciwosci pliku to posiada on format *ISO. Odpalilem go na clonie i nagralem na plyte. Od tego momentu jestem w dołku.
Pentium 1,7 GHz, 512 MB, Radeon 9600 Pro
Awatar użytkownika
mandragor
User
User
Posty: 81
Rejestracja: 14 kwietnia 2004, 23:19

Post autor: mandragor »

skopiowałem wszyskie pluginy dostępne na tej stronie
Tak na chybił trafił brakuje ci BIOSA (SCPH1001.BIN lub scph7502.bin) ... tylko nie pytaj na tym forum gdzie to cosik zdobyć!
Zamienię mój komp: ATLONXP 2400+ 768MB DDRAM Asus Radeon 9600XT 128MB(128bit) 2X80 GB HDD na garść magicznej fasoli :-) << już dawno wymienione a zupa fasolowa zjedzona!
UPDATE!!
AMD Venice3000+ GF 6600GT PCI-EX16X 2x512 Dual RAM Patriot (TESTUJEMY?)
mortyr
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 23 czerwca 2005, 14:13

Post autor: mortyr »

No właśnie skąd to ściągnąć. A może ktoś zna sprawdzoną, dobrą stronę (chodzącą, z dobrym transferem) z torrentami z której mógłbym ściągną silent hilla, który odpali się bez większego problemu. :roll:
Pentium 1,7 GHz, 512 MB, Radeon 9600 Pro
Awatar użytkownika
mandragor
User
User
Posty: 81
Rejestracja: 14 kwietnia 2004, 23:19

Post autor: mandragor »

Człowieku podpisujesz na siebie wyrok...Czytaj FAQ i nie zadawaj durnych pytań na forum bo na takie pytania tutaj nikt nie odpowie!
Zamienię mój komp: ATLONXP 2400+ 768MB DDRAM Asus Radeon 9600XT 128MB(128bit) 2X80 GB HDD na garść magicznej fasoli :-) << już dawno wymienione a zupa fasolowa zjedzona!
UPDATE!!
AMD Venice3000+ GF 6600GT PCI-EX16X 2x512 Dual RAM Patriot (TESTUJEMY?)
mortyr
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 23 czerwca 2005, 14:13

Post autor: mortyr »

Nie wiem co masz za poroblem. Tak trudno było ci napisać żeby poszukać na google.pl. Stycznosci z tego typu zabawą nigdy wczesniej nie mialem dlatego szukam pomocy na tej stronie.Skąd mam wiedzieć czy do odpalenia gry wymagany jest jakiś bios. Nie wiem być może boisz się napisać słowa <piractwo>. Jeżeli zamykali by w więzięniu za piractwo, to w kiciu siedziało by 3/4 społeczeństwa.
Pentium 1,7 GHz, 512 MB, Radeon 9600 Pro
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Pogugluj, popytaj na GG lub PW, ale niegdy na Forum ogólnym. I nie chodzi tu o to że ktoś się boi czy nie - takie po prostu są zasady i tyle. Jeżeli nie chcesz się do nich stosować to:
1. Żegnam
2. Zasponsoruj nam nowy serwer za który nie będziemy musieli płacić, i którego właściciel nie będzie taki wyczulony. Wtedy zapewne będziemy odpowiadali każdemu.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
mandragor
User
User
Posty: 81
Rejestracja: 14 kwietnia 2004, 23:19

Post autor: mandragor »

Nie wiem co ty masz za problem przecież napisałem co ci brakuje:
brakuje ci BIOSA (SCPH1001.BIN lub scph7502.bin)
A ty piszesz:
Nie wiem co masz za poroblem
Napisałem także:
tylko nie pytaj na tym forum gdzie to cosik zdobyć!
A co ty robisz?
No właśnie skąd to ściągnąć. A może ktoś zna sprawdzoną, dobrą stronę (chodzącą, z dobrym transferem) z torrentami z której mógłbym ściągną silent hilla, który odpali się bez większego problemu
I jeszcze skoro wiesz, że google.pl ma bardzo wiele odpowiedzi na twoje pytania to po co zadajesz je tu :evil: ?

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Zamienię mój komp: ATLONXP 2400+ 768MB DDRAM Asus Radeon 9600XT 128MB(128bit) 2X80 GB HDD na garść magicznej fasoli :-) << już dawno wymienione a zupa fasolowa zjedzona!
UPDATE!!
AMD Venice3000+ GF 6600GT PCI-EX16X 2x512 Dual RAM Patriot (TESTUJEMY?)
ODPOWIEDZ