Pomocy!! Ghosthunter PS 2

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
kalafx
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 20 czerwca 2005, 21:51

Pomocy!! Ghosthunter PS 2

Post autor: kalafx »

Prosze o pomoc, nie wiem co mam zrobic dopszedlem do miejsca gdzie wcielamy sie w postac jakiejs panienki i mozemy nia latac albo chodzic zablokowalem sie w tym miejscu... prosze o pomoc...
kalaf® :cry:
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Przyjacielu drogi, jestesmy serwisem emulacyjnym, a nie przechodzeniowym. O ile mi wiadomo, na jednym forum uzyskales juz rzeczowa odpowiedz. Jeszcze raz - oto ona.

Zdaje sobie sprawe z tego, ze opisy opublikowane na lamach GameFAQs zostaly napisane w jezyku angielskim, ale nie jest to obecnie zadna bariera. W necie mozna znalezc setki programow / witryn tlumaczacych z ich na nasze . Uzycie slownika takze powinno ulatwic sprawe. Jesli wraz nie mozesz sobie poradzic, popros o pomoc znajomych obeznanych w temacie, ew. siegnij po jakies czasopismo branzowe, w ktorym owa solucja zostala zamieszczona.

Temat zamykam, bo pasuje tutaj jak blada cera do rumuna. Zanim nastepnym razem zechcesz cos napisac, zapoznaj sie z regulaminem i patrz, gdzie wklejasz posty.
Zablokowany