Gran Turismo 2- pytanie

Ogólne dyskusje na temat gier.
franz88
Junior
Junior
Posty: 18
Rejestracja: 07 marca 2005, 18:42

Gran Turismo 2- pytanie

Post autor: franz88 »

Sciagam GT2 i widze ze ta gra jest na dwoch cd tylko zastanawia mnie czemu wszedzie pisze ze 1cd to arcade a drugi cd to symulacion czym to sie , i czy trzeba miec obie plyty czy wystarczy jak bede mial arcade bo to pobieram ????
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Jeżeli wszędzie tak pisze to zapewne do gry w trybie Arcade wystarczy płyta arcade. I nie chwal się proszę że ściągasz tę grę z netu, bo jest to na granicy regulaminu ;-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
franz88
Junior
Junior
Posty: 18
Rejestracja: 07 marca 2005, 18:42

Post autor: franz88 »

a czym to sie rozni arcade mode od simulacion mode , po co jest te symulacion mode ???
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

W simulation zdajesz prawko, kupujesz samochody, wygrywasz samochody - ogolnie mowiac robisz kariere. W Arcade masz intro, ktorego nie ma na cd simulation, jazde po z gory ustalonych torach - z tego co mi sie wydaje dodatkowe odblokowujesz w simulation - ale moze sie myle. Reszty nie wiem - bo wolalem zawsze w simulation grac. :twisted:
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Sim, czyli drugi kompakt GT2, to cos, w co gra sie miesiacami. Masa przeroznych wyscigow [pojedyncze / turnieje / wytrzymalosciowe / rajdy], kilkaset samochodow, ktore mozna usprawniac i dostosowywac do wlasnego widzimisie. Do tego testy licencyjne, o ktorych wspomnial Muzzy i co najwazniejsze - tony miodu i nieskonczone poklady grywalnosci. Arcade natomiast jest tylko dodatkiem, ktory umili czas, kiedy przyjdzie kumpel i zechce sie poscigac. Simulation Disc - podstawa, Arcade Disc - niekoniecznie.
ODPOWIEDZ