Problem - czarny ekran w Constructor

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
chrono87-87
Junior
Junior
Posty: 27
Rejestracja: 17 lipca 2005, 21:07

Problem - czarny ekran w Constructor

Post autor: chrono87-87 »

Mam malusieńki problemik z grą o nazwie "Constructor "(strategia) otóż po ściągnięciu, rozpakowaniu gry i uruchomieniu gry występuje efekt "czarnego ekranu", nie byłoby w tym nic dziwnego, ale zmieniałem, pluginy graficzne, dziwiękowe, biosy, emulator(z ePSXs 1.6.0 na ePSXe 1.5.2) i niestety nic to nie dało. Więc mam takie pytanie w czym może być problem. :?: :?:
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Mam malusieńki problemik z grą o nazwie "Constructor "(strategia) otóż po ściągnięciu, rozpakowaniu gry i uruchomieniu gry występuje efekt "czarnego ekranu"
Moj ulubiony efekt graficzny. Bije na trzy glowy nawet windowsowego blue screena.

Na samym poczatku uruchom gre uzywajac innego emulatora. Do tego celu polecam CVGSa / Emurayden'a [obydwa pobrac mozesz z dzialu Download. Backup sciagniety z netu moze okazac sie syfem i nie dzialac nawet na konsoli po prawidlowym wypaleniu na CD-R. Dlatego nalezy sprawdzic, jak zachowuje sie gra emulowana innym softem. Jesli otrzymales BS [black screen], to:

a) temat mozna zakonczyc
b) musisz sobie poszukac dzialajacej wersji Constructor'a, najlepiej [z uporem maniaka] na Allegro

Jezeli gra sie uruchomi pod ktoryms z wymienionych przeze mnie programow, to przesiadajac sie na ePSXe [w przypadku, gdy uwazasz, ze jest taka koniecznosc] zadbaj o nastepujace sprawy:

- ISO zamountuj w jakims virtualu, np. Daemon Tools [Download]
- pobaw sie konfiguracja pluga graficznego, w szczegolnosci w sekcji Compatibility
- sprawdz, czy gra zadziala na software'owym plugu
- w momencie wyswietlania BS'a nacisnij przycisk, ktoremu przypisales START i /albo X

Kombinuj i pisz o rezultatach swoich poczynan.
chrono87-87
Junior
Junior
Posty: 27
Rejestracja: 17 lipca 2005, 21:07

Post autor: chrono87-87 »

pod PSXeven gra chodzi bez problemów, ale jabym chciał aby chodził pod ePSXe :wink:
ODPOWIEDZ