Złodziej

Wypowiedz się na temat serwisu PSEmu.pl (znanego także pod starą nazwą Polska Strona ePSXe)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Złodziej

Post autor: winter_mute »

Chciałbym poruszyć dość przykrą dla mnie kwestię, która niech będzie przestrogą dla wszystkich webmasterówi i ostrzeżeniem dla lekkomyślnych osób lubiących głupie żarty.

---------------

Maxsimus - użytkownik naszego forum od marca br. bezpodstawnie wykorzystuje grafikę (avatar) mojego autorstwa, co ciekawsze oprócz grafiki przywłaszczył sobie moją tożsamość (nick, podpis, adres www, etc.) i przez kilka miesięcy wykorzystywał ją w serwise Emu-Info (z powodu zawartości serwisu linku musicie poszukać sami). Niestety Max nie wykazał się w roli złodzieja bo zapomniał zabrać tak istotne rzeczy jak kultura osobista, szacunek dla innych osób, czy umiłowanie do polskiego prawa ;) toteż jego wpisy we wspomnianym serwisie pełne były treści obraźliwych dla innych użytkowników czy dywagacji nt. nielegalego oprogramowania i sposobów jego pozyskiwania (zresztą zobaczcie sami). To pierwszy przypadek z jakim się zetknąłem, ale nie wykluczam że mogą być inne, dlatego też jeśli zetknęliście się z człowiekiem o pseudonimie winter_mute/Winter Mute, którego dane odpowiadają danym Maxsimusa tj.:

GG: 3888893
Email: tiger2105@go2.pl
WWW >>
www.tekkenzone.fora.pl
www.fellowes.fora.pl
lub osobą której danych stwierdzić nie możecie, skontaktujcie się z administratorem serwisu gdzie zauważyliście nieprawidłowość (w postaci prawdopodobnego podszywcza :)) i poproście aby sprawdził host delikwenta, Maxsimus łączy się z internetem przez Internetię (końcówka hosta to adsl.inetia.pl) podczas gdy ja łączę się przez tepsę (ppp, adsl) lub komputery znajdujące się na uczelni (us.edu.pl). Sprawdzić konto użytkownika możecie również przez bezpośredni kontakt ze mną – moje namiary GG: 2986226, email: winter_mute[USUń-TO]@poczta.onet.pl . Dziękuję za wszelkie informacje i pomoc.

------------

Na zakończenie chciałbym zaznaczyć że przewinienia tj.: łamanie praw autorskich i zniesławienie są karane w naszym pięknym kraju, tak wiec głupie żarty takie jak choćby czyny Maxa mogą mieć swój finał w sądzie.
2BII!2B
ODPOWIEDZ