Problem z zapisem

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
chrono87-87
Junior
Junior
Posty: 27
Rejestracja: 17 lipca 2005, 21:07

Problem z zapisem

Post autor: chrono87-87 »

Mój problem dotyczący Chrono Trigger. Niedawno przeszedłem(poznałem pierwsze zakończenie) tę właśnie grę zaraz po napisach, animacjach można zapisać stan gry, ale gdy tak właśnie chce zrobić pokazuje się taki komunikat(w obu soltach): There are no empty blocks on this MEMORY CARD i następny: Please insert a different MEMORY CARD or delete unuses data from the consoles MEMORY CARD screen. Czy można jakoś usunąć jeden stan zapisu?? Próbowałem z podmianką na czystą MC, ale nie widać rezultatów. Proszę o pomoc gdyż jestem ciekawy kolejnych 11 zakończeń, a bez tego ani rusz. :cry:
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Oczywiscie, ze mozna. Poslugujac sie odpowiednim softem [vide PSXMemTool] lub w najprostszy sposob - w BIOSie. {File > Run BIOS}, otwierasz [Memory Card w Main Menu] menu kart pamieci - skopiuj / usun co chcesz, tak aby zwolnic bloki potrzebne do wykonania zapisu.

BTW; Dobrym rozwiazaniem jest tworzenie osobnej memorki dla kazdej gry. Osobiscie korzystam z tej metody, dzieki czemu nie brakuje mi blokow i mam utrzymany porzadek.
chrono87-87
Junior
Junior
Posty: 27
Rejestracja: 17 lipca 2005, 21:07

Post autor: chrono87-87 »

twoja pomoc pomogła :D
ODPOWIEDZ