PCSX 2 i BurnOut3

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.

Jak Podoba wam się gra Burout 3 Takedon ??

Obowiązkowy tytuł każdego gracza !
3
100%
Taka sobie !
0
Brak głosów
Do bani !
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 3

jamaniek
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 16 sierpnia 2005, 11:25
Kontakt:

PCSX 2 i BurnOut3

Post autor: jamaniek »

Siema jestem tu nowy i mam poważny problem ! Zainstalowałem pcsx2 !
Skonfigurowałem go chce sprawdzić czy działa uruchamiając gre Burnout 3 Takedown ! Pojawia się okno ładowania ! Po pewnym czasie emulator się zawiesza , a obciążenie procesora dysku twardego i pamięci RAM Sięga 100% ! Coś spieprzyłem w konfiguracja emulatora czy może coś jest nie tak z moim kompem ? :o
Oto moja konfiguracja sprzętowa :
Procesor: AMD Athlon XP 2600+ 2.09GHz
Płyta Główna: MSI KT6 Delta
Dysk Twardy WDC WD1200JB00DUA3 120GB 7200obr/min.
Nagrywarka DVD Lite-ON LDW-851S
Karta Graficzna: Nvidia GeFoce 6600GT
Zasilacz: 350W
System Operacyjny Microsoft Windows XP Professional Edition Servise Pack 2
Wersja PCSX2: 0.8.1
Windows :))))))))))))))))
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Jest rozwiazanie, a zarazem go nie ma. Trzeci Burnout, tak jak pierwszy i drugi nie jest kompatybilny z najnowszym PCSX2. I przez jakis czas nie bedzie. Moze v0.9 wniesie jakies wieksze zmiany w tej materii.

Co do ankiety. Tak, Burnout 3: Takedown to must have dla wielbicieli arcade'owych wyscigow, ale osobiscie wole Outrun 2, wydanego na X-box'a. :]

P.S. Temat do przeniesienia [Mortusie? :)].
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

chce sprawdzić czy działa uruchamiając gre Burnout 3 Takedown ! Pojawia się okno ładowania ! Po pewnym czasie emulator się zawiesza , a obciążenie procesora dysku twardego i pamięci RAM Sięga 100% ! Coś spieprzyłem w konfiguracja emulatora czy może coś jest nie tak z moim kompem ?
Jak na moje oko to standard >
http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?p=7997#7997
Trzeci Burnout, tak jak pierwszy i drugi nie jest kompatybilny z najnowszym PCSX2.
Nie wiem jak z pierwszym, ale drugi Burnout rusza na PCSX2 - chodzą wszystkie loadingi i menu, a gra zawiesza się dopiero przed samym "wyścigiem".
ale osobiscie wole Outrun 2, wydanego na X-box'a.
Kwestia gustu, miałem przyjemność zagrać w O2, podobnie jak PGR i Forze na X'ie, ale osobiście bardziej podobają mi się tytuły tj. GT4 [PS2] i BO3 [X-Box, szybsze loadingi :) ].
2BII!2B
ODPOWIEDZ