Tekken 4

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Orwa
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 03 sierpnia 2005, 09:50

Tekken 4

Post autor: Orwa »

siemka

emulacją PS2 zajmuje sie kilka dni i jestem troche cienki w tym.Problem leży w tym że kiedy uruchamiam tekkena 4 włącza mi sie menu "cheatów" (moge sobie włączyć wszystkie postacie itp. ) i kiedy wciskam start wtedy gra sie zacina. Czekałem 30 min bo komp coś czytał ale lipa :cry: . Czy to wina gry ?? Posiadam skonfigurowany emulator PCSX2 0.8.1 . Byłbym wdzięczny za odpowiedź
:D[/img]
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Odpowiedz brzmi nastepujaco. A z ich na nasze - Tekken 4 nie dziala pod najnowszym PCSX2.
Orwa
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 03 sierpnia 2005, 09:50

Post autor: Orwa »

a wogule na jakimś emulatorze oprócz PCSX2 działa Tekken 4 ??? :(
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nie dziala i jeszcze jakis czas dzialal nie bedzie. Moze cosik ulegnie zmianie wraz z releasem PCSX2 v0.9. Podkreslam - moze.
Orwa
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 03 sierpnia 2005, 09:50

Post autor: Orwa »

szkoda że nie działa na 0.8.1

a Crash Bandicoot 5 działa ?? :)
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

AFAIK nie dziala. Pod TYM adresem masz screeny z gier, ktore dzialaja w mniejszym lub wiekszym stopniu [reszta w temacie na forum, ktorego link podalem w pierwszym wpisie]. To tak uprzedzajac kolejne pytanie tego typu.
Manxtt
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 22 września 2005, 23:19

Post autor: Manxtt »

a mi sie udalo odpalic na pcsx2 tekkena4 anczy menu dzialalo ale sama gra(przyjemnosc) juz nie :(moze uda sie to jakos naprawic jak nie odpowiednia konfiguracja wtyczek to kolejna wersja pcsx-a :)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Manxtt pisze:a mi sie udalo odpalic na pcsx2 tekkena4 anczy menu dzialalo ale sama gra(przyjemnosc) juz nie :(
U mnie identycznie było z TAG turnament - działa menu itd, ale później się zacina. W przypadku T4 mam logo Namco, biały ekran i zwis.

Natomiast jak donoszą autorzy PCSX2 TTT będzie grywalny na nadchodzacej wersji emulatora, T5 będzie pokazywqł intro, zaś o T4 milczą. Osobiście mam nadieję ze gra pokaże znacznie więcej niż na obecnej wersji programu.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Dragon
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 21 września 2005, 18:57

Post autor: Dragon »

Ja też mam taką nadzieje.Z chęcią pograłbym se w tekkena 4,5 lub TT.
ODPOWIEDZ