Najlepsza konfiguracja (x850)

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
altesse
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 30 czerwca 2005, 22:57

Najlepsza konfiguracja (x850)

Post autor: altesse »

Witam
mam problem :)
chcę uruchomić grę (MK deadly allianceale i pare innych) ale nie wiem jak skonfigurować najlepiej emulator jakich pluginów użyć i jakiego biosa (ten którego widzi to jakiś scph10000 a nie ten 1001 nie wiedzieć czemu a jak juz cokolwiek sie uruchomi to w okienku po chińsku i dzialają tylko 2 klawisze D i X) by najlepiej działał na mojej maszynie (najlepsza jakość itp no i żeby działało) mój komputer to:
Athlon 64 3000+ @3800
1024 MB RAM
radeon x850 XT Pe
dzwięk jakiś zintegrowany
.....
system operacyjny to win XP x64 ale jesli to pomoze emulatorowi to nie ma problemu by był to zwykły XP

z góry wieeelkie dzięki za pomoc.
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

To gra na PS2, więc czemu piszesz o tym w dziale dot. emulcji PSX'a?

Przenoszę temat.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Po kolei
nie wiem jak skonfigurować najlepiej emulator jakich pluginów użyć
Generalnie do emulatora PCSX2 dołączone są wszystkie wtyczki, co więcej ich konfiguracja jest w większości przypadków banalna tak więc cała kwestia konfiguracja ogranicza się do wybrania odpowiednich plugów i przestawiania paru opcji. Jesli chodzi o wybór modułów polecam korzystanie z ogólnie przyjętych wtyczek, których listę znajdziesz w poniższym temacie >
http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=928
Jesli chodzi o ich konfiguracje to odsyłam Cię do działu Artykuły gdzie poszczególne pluginy zostały opisane wraz z podstawowymi konfigami.
ten którego widzi to jakiś scph10000 a nie ten 1001 nie wiedzieć czemu a jak juz cokolwiek sie uruchomi to w okienku po chińsku
1001 to bios PSXa a ty korzystasz z emulatora PS2, co więcej SCPH10tys to bios z japońskiej konsoli - stąd te krzaczki (jap. nie chin.). Po trzecie i najważniejsze SCPH10000 nie jest zalecany przy korzystaniu z PCSX2 v0.8 - radzę zaaopatrzyć się w inny bios np. SCPH39001
mój komputer to:
Nie zgorsza sprzęt więc powinieneś wyciągnąć znośną liczbę klatek/sek.
2BII!2B
SatAnity
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 18 września 2005, 18:30
Kontakt:

Post autor: SatAnity »

prawda, a poza tym włącz vu-rec w opcjach emulatora, to znacznie przyspiesza jego działanie
Obrazek
ODPOWIEDZ