Brak wibracji w padzie...

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
emulator
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 18 października 2005, 17:45

Brak wibracji w padzie...

Post autor: emulator »

Kupiłem sobie przejsciowke do peceta zeby podłaczyc oryginalnego pada sony, w windowsie podczas konfiguracji sa wibracje ale podczas grania na epsxe wibracji nie ma mimo ze właczylem je w konfiguracjach gier. Czy do włączenia wibracji potrzebuje jakiegos pluginu?
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

emulator pisze: Czy do włączenia wibracji potrzebuje jakiegos pluginu?
Nie potrzeba. Przejdz do konfiguracji kontrolera {ePSXe > Config > Game Pad > Pad 1}. W gornej rozwijanej liscie wybierz Digital / Analog (F5). Odtad, aby uaktywnic funkcjnowanie wibracji nalezy wcisnac F5 po zaladowaniu gry.
emulator
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 18 października 2005, 17:45

Post autor: emulator »

Mam tak ustawione w opcjach pada, a f5 włancza gałki analogowe wibracji nadal nie ma.

Juz wiem czemu nie było wibracji, kupilem nowego pada i bez problemow wibracje sa to wina starego pada moze nie wpełni kompatybilny albo cos
_vader___
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 18 października 2005, 21:58

Post autor: _vader___ »

tesh mam pada z wibracjami i mi nie działa :(
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

emulator pisze:Juz wiem czemu nie było wibracji, kupilem nowego pada i bez problemow wibracje sa to wina starego pada moze nie wpełni kompatybilny albo cos
Byc moze. Warto jeszcze sprawdzic kontroler, ktory robil problemy, kombinujac z ustawieniami wstrzasow w ePSXe [opcje Joy Pad'a 1, listy po prawej stronie okna].

BTW; prosilbym o edytowanie postow, a nie wypisywanie ich jeden pod drugim. Z gory dzieki.
ODPOWIEDZ