Najprostsza gra na PSX lub PS2?

Ogólne dyskusje na temat gier.
Awatar użytkownika
szarak
User
User
Posty: 35
Rejestracja: 25 października 2005, 22:38
Kontakt:

Najprostsza gra na PSX lub PS2?

Post autor: szarak »

Ktorą grę z tych platform uwazacie za najprostsza w rozgrywce i przesliscie ja z nioczekiwana latwością ze normalnie zaczela wiac nuda? Dlla mnie to Fifa 2004 na PSX tak prosta pilka ze mozna sobie bylo przebiec dobrym pilkarzem cale boisko. a wasza gra?
Najlepsza i jedyna aktualizowana strona o PsOne www.psxdev-pl.tk sporo recenzji na szaraka i solucji a także scena, emulacja, developing i forum.Polecam zagorzalym fanom PsOne. Aktualka po dłuższym czasie znów aktywna w tym newsy o PsOne! Zapraszam
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Przejscie wiekszosci gier przychodzi mi z trudem, a to dlatego, ze kazdy tytul staram sie ukonczyc w 100 lub 101%. Innymi slowy - wyciskam ze szpili wszystkie soki.

Prosty byl Fighting Force, ale gre konczylem kilkukrotnie. Kiedys bardzo mi sie podobala, wiec nie narzekalem na nude. Coz by tu wynalezc... Diabelnie prosta pozycja jest Dino Crisis 2, ale sama gra to masa doskonalej zabawy - mozna grac, grac i jeszcze raz grac, zabijajac dla satysfakcji.

Postawie chyba na dowolna gre z serii FIFA. Aby rozgramiac przeciwnika kilkoma bramkami do zera na najwyzszym poziomie trudnosci nie trzeba miec wcale wiekszych zdolnosci manualnych. Zaznaczam, iz w FIFE nie szarpalem od dawna i nie zamierzam do niej wracac. Seria znudzila mi sie wraz z nadejsciem edycji z 2001 roku - najbardziej odmozdzonej konsolowej pilki, w jaka przyszlo mi zagrac.
buxok
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 29 października 2005, 08:28

Post autor: buxok »

myśle że resident evil 2 1godz 54 min to troche krótko gre koczyłem kilkanascie razy
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Wszystkie PSXowe survival horrory od CAPCOM byly krotkie. AFAIK Dino Crisis 2 dalo sie ukonczyc w czasie ponizej godziny. RE2 i RE3, to odpowiednio po 2 godziny gry. Najdluzszy i najtrudniejszy byl RE1 [i weglug mnie jednoczesnie najlepszy, ale to juz kwestia mocno dyskusyjna]. Inna sprawa, ze przechodzenie "na wyscigi" raczej nie jest przyjemne i robi sie to raczej dla sportu - osobiscie nie preferuje :].
Awatar użytkownika
szarak
User
User
Posty: 35
Rejestracja: 25 października 2005, 22:38
Kontakt:

Post autor: szarak »

Gran Turismo 2 tez mozna uwazac za dosyc latwa gre a to za sprawa slabej inteligencji al i jazda za sznurkiem i zbyt prosta ta seria zawsze byla i Harry potter latwizna.
Najlepsza i jedyna aktualizowana strona o PsOne www.psxdev-pl.tk sporo recenzji na szaraka i solucji a także scena, emulacja, developing i forum.Polecam zagorzalym fanom PsOne. Aktualka po dłuższym czasie znów aktywna w tym newsy o PsOne! Zapraszam
Awatar użytkownika
SoulReaver
Spammer
Posty: 38
Rejestracja: 17 lutego 2006, 23:01
Kontakt:

Post autor: SoulReaver »

dla mnie najlatwiejsza byla noi jest nadal:
digimon world 2 i 3 to jest badziewnie proste ale za to dobry rpg i rzygodowka ;)
prawie
wolumin
User
User
Posty: 45
Rejestracja: 04 lutego 2006, 22:36

Post autor: wolumin »

Według mnie Crash Bandicoot 3 był prostą grą chociaż żeby zaliczyć gre na 105% to trzeba było się troszke pomęczyć. :D
Awatar użytkownika
Spojler
Junior
Junior
Posty: 26
Rejestracja: 12 czerwca 2006, 22:55

Post autor: Spojler »

Według mnie każda gra jest łatwa jak sie ją przejdzie kilkanaście razy 8)

1. Tetris - najprostrza
2. Tombi 2
3. Viglante 8
Awatar użytkownika
szarak
User
User
Posty: 35
Rejestracja: 25 października 2005, 22:38
Kontakt:

Post autor: szarak »

Ukończyłem Rtl Ski jumping 2006 na PS2 , gierka tylko na poczatku jest troszke trudna ale jak rozbudujesz umiejętności zawodnika to wygrywanie nie stanowi problemu, wygrywasz konkurs za konkursem i tak w kolko co monotonne się robi i gra nudzi.
Najlepsza i jedyna aktualizowana strona o PsOne www.psxdev-pl.tk sporo recenzji na szaraka i solucji a także scena, emulacja, developing i forum.Polecam zagorzalym fanom PsOne. Aktualka po dłuższym czasie znów aktywna w tym newsy o PsOne! Zapraszam
Awatar użytkownika
Vaan
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 19 października 2006, 17:01

Post autor: Vaan »

Dla mnie najbardziej prostą grą była Resident evil 2 ponieważ można było najszybciej przejść w 8h(Cler-Leon>>>Leon-Cler).Ale gra krótka to nie znaczy zła, wręcz przeciwnie uważam że jest najłatwiejsza a zarazem najlepsza ze wszystkich gier na psxa.Tylko że ta grę mam tak obcykaną że troszeczkę się znudziła :p co wynika z poziomu trudności (raczej nie było w tym nic trudnego przechodzić na harda z oceną A, za drugim razem już przeszedłem :p).Ale nie chcę się chwalić tylko powiedzieć że Residenty zawsze wychodziły najlepiej.Pozdrawiam
ODPOWIEDZ