Emulacja Budokai Tenkaichi

Ogólne dyskusje na temat gier.
Luki
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 15 listopada 2005, 18:43

Emulacja Budokai Tenkaichi

Post autor: Luki »

Witam wszystkich.. jestem tu nowy. Pewnie znany wam jest już temat najnowszej gry Dla fanów DB na ps2, która nosi tytół Budokai Tenkaichi. Mam pytanie ... czy jest możliwe jej zemulowanie ?? bo newiem czy mam zbierać na PS'a czy poświęcić nocke na konfiguracje emulatora ?

ps. Pomogę i wytłumaczę wrzystkim fanom DB uruchomienie ESF (Earth's Special Forces) moje gg - 7363487
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Z tego co wiem to Tenkaichi jest na PS2, więc raczej jej nie wyemulujesz (nawet na wersji 0.9 PCSX'a 2 tytuł ten [wg. informacji na stronie] nie jest obsługiwany). O wersji na PSX'a nie słyszałem (co nie znaczy że mogę definitywnie powiedzieć że jej nie ma :P).
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Luki
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 15 listopada 2005, 18:43

Post autor: Luki »

acha dzięki :cry: .... 400zł kosztuje używana :/ naszczęście święta sie zbliżają :D a jak z Budokai 3 ? pogram ?
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Na www.pcsx2.net w odpowiedniej sekcji dowiesz się, czy ten tytuł jest obsługiwany. Ale z góry powiem Ci tak - nawet jeśli na wersji 0.8.1 pójdzie, to nawet jeśli posiadasz kosmiczny sprzęt to na przyzwoitą prędkość nie masz co liczyć - emulator jest jeszcze we wczesnej fazie tworzenia że tak powiem.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Budokai 1,2,3 chodzi na PSCX 2 ale szybkość emulacji mnie nie zadowala :cry: :x
ODPOWIEDZ