PsOne a PSX

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
browc
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 16 listopada 2005, 11:06

PsOne a PSX

Post autor: browc »

Witam
mam problem z grą Cash Bash (PsOne).iso 184MB z ciągniętą z netu i nie chce się uruchomić czy powodem morze być PsOne
Zaznaczam, że używam ePSXe i inne gierki chodzą bez problemu Np. Crash Bandicoot Collection [psx]
Jeśli to ten problem czy można to przerobić
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

PsOne to też PSX, więc jeśli nie rusza to pewnie zrypana wersja. Sprawdź na innym emulatorze ewentualnie.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Ps One to niedopracowana wersja oryginalnego Playstation każdy ci to powie kto sie bawi konsolami Pozdrawiam
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Daniu pisze:Ps One to niedopracowana wersja oryginalnego Playstation każdy ci to powie kto sie bawi konsolami
Niedopracowana pod jakim wzgledem?
Awatar użytkownika
jooozek
Junior
Junior
Posty: 10
Rejestracja: 04 stycznia 2006, 20:28

Post autor: jooozek »

no wlasnie ? same plusy imho ma, przenosna, mozna dolaczyc ekran LCD, wypas zabawka ;]
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

jooozek pisze:no wlasnie ? same plusy imho ma, przenosna, mozna dolaczyc ekran LCD, wypas zabawka ;]
no właśnie... małe, fajne i mydelniczkowate, wszystko chodzi slicznie więc... o co chodzi z ta niedopracowaną :?:
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Dobra dobra, pare minusow to-to ma - pozniej Wam pokaze. Ale najpierw chce poznac zdanie kolegi w tej sprawie ;].
Awatar użytkownika
SoulReaver
Spammer
Posty: 38
Rejestracja: 17 lutego 2006, 23:01
Kontakt:

Post autor: SoulReaver »

nie jestem pewny ale wydaje mi sie ze niczym sie nie riznia tylko wielkoscia noi troche wygladem :)
a tak to nie ma roznicy ;)
wiec powinny wchodzic
pozdrawiam
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

PSOne nie ma Parallel Port'u, zatem nie wspolpracuje z przystawkami typu Action Replay, Game Enhancer, itd - minus. Nieprzerobiona wykazuje brak kompatybilnosci z kilkoma grami - minus [bo wsrod nich jest np. Metal Gear Solid]. Zdarzaja sie sporadyczne ciecia przy odtwarzaniu FMV i CDDA - minus.

Ale jest mala, zgrabna [nie liczac ogona w postaci bydlackiego kabla zasilajacego z zasilaczem], lekka, supportuje wszystkie kontrolery i... tyle. Daniu mial racje, piszac, ze PSOne jest niedopracowana wersja PlayStation. Szkoda tylko, ze zabraklo argumentacji.
ODPOWIEDZ