gra w sieci

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
grzesiu_g
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 26 czerwca 2005, 19:25

gra w sieci

Post autor: grzesiu_g »

Dziendobry. Sciagnalem i zainstalowalem sobie emulator ePSXe wraz ze wszystkimi pluginami i tym podobnymi. Wszystko smiga i jestem z niego bardzo zadowolony. Jako, ze jestem nowicjuszem jesli chodzi o komputery, bo sam posiadlem pecka niedawno, zglaszam sie o pomoc do tego oto miejsca. Konkretnie chodzi mi o gre przez internet. Wiem, ze jest taka mozliwosc w ePSXe ale nie mam zielonego pojecia, coz do tego bedzie mi potrzebne i jak sie z tym obejsc. Czy jest to sprawa wysoce skomplikowana? Czy potrzebna bedzie jakas konfiguracja, nie osiaglana zwyklemy smiertelnikowi? Prosze o pomoc. Z gory dziekuje.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

2BII!2B
grzesiu_g
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 26 czerwca 2005, 19:25

Post autor: grzesiu_g »

dzieki wielkie
morfik
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 15 lutego 2005, 22:18

Post autor: morfik »

Mam problem z lanem. Mainowicie jak wylacze net, nei moge utworzyc serwera. W configu kaillera jest napisane ze jak chce utworzyc serwer tylko na lanie to mam ustawic Public=0 robie tak i nie dziala :? Czy ktos wie co mam zrobic?? Aha i czy winsock jest niezbedny
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Odpowiem od konca.
Aha i czy winsock jest niezbedny
AFAIR nie jest. A jak sie upewnic? Sprawdzic samemu.
Mainowicie jak wylacze net, nei moge utworzyc serwera. W configu kaillera jest napisane ze jak chce utworzyc serwer tylko na lanie to mam ustawic Public=0 robie tak i nie dziala Czy ktos wie co mam zrobic??
Przyznam sie bez bicia, ze nie bawilem sie CP przez LAN. Zerknij do artykulu, do ktorego link zostal podany kilka postow wyzej. Masz tam mini FAQ - how 2 with LAN. Zastosuj sie do porad, public zostaw jak jest. Szczerze mowiac nie wiem, co tam moze nie dzialac.
morfik
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 15 lutego 2005, 22:18

Post autor: morfik »

Juz sobie poradzilem z tym problemem. Poprostu moj koles w ustawieniach protokolu TCP/IP samemu wpisywal ip dla tego nie moglem sie z nim polaczyc :wink: gdy ustawilismy zeby automatycznie uzyskiwal, wszystko bylo dobrze.
Dr.Czekolada
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 18 listopada 2005, 23:54

Post autor: Dr.Czekolada »

Nie rozumiem jak klikam w emulatorze na pluginy do neta to mam tylko ,,Disabled Netplay" skąd moge ściągnąć plugina do neta
Dr.Czekolada
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 18 listopada 2005, 23:54

Post autor: Dr.Czekolada »

Thx ;D
ODPOWIEDZ