Testowa wersja Pcsx2 0.9 (?!)

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Testowa wersja Pcsx2 0.9 (?!)

Post autor: Zardon »

Witam Was. Znalazłem w necie dośc ciekawą rzecz. Mianowicie testową wersje emulatora Pcsx2 w wersji 0.9. Byłem zdziwiony jak to zobaczyłem, ale to rzeczywiście działa. Macie linka: http://test.ipherswipsite.com/
Pozdro.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie tyle nową co skompilowaną, powszechnie dostepną wersję CVS emulatora. Nic nadzwyczajnego zwazywszy iż mając nowe Visual Studio lub kompilator migw można sobie sprawić taką wersję osobiście.

Druga strona medalu stanowi fakt iż nie jest to oficjalne wydanie, projekt kompilujesz i uzywasz na własną odpowiedzialność więc w przypadku gdy jakaś funkcja nie będzie działać nie masz najmniejszych szans by coś zostało poprawione, ew w skrajnym przypadku istneije możliwość że błędna procedura spowoduje szkody w Twoim systemie - cóż Twoja strata, sam się prosiłeś :D :P Ostatnia, aczkolwiek istotna sprawa to fakt iż w wersja testowa może pracowac gorzej, mniej stabilnie, moze byc mniej kompatybilna niz stara lecz oficjalna wersja programu - dla przykładu kompilacja źródeł z przełomu października i listopada b.r. działała dość stabilnie, lecz jedyny tytuł który była w stanie odpalić to BoR.

Tyle w kwestii wyjaśnień.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Ja nic sieodzwywać niechce ale nie ściągajce tego nie da się uruchomićaplikacji brakuje pliku lepiej poczekać tak jak mówi winter_mute na oryginalnie skompilowaną wersje ściaganie takich typu rzeczy to straa czasu poczekajmy jeszccze z 2-3 tygodnie aż wyjdzie nowa kompilacja



Pozdrawiam
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Daniu pisze:Ja nic sieodzwywać niechce ale nie ściągajce tego nie da się uruchomićaplikacji brakuje pliku lepiej poczekać tak jak mówi winter_mute na oryginalnie skompilowaną wersje
Oczywiście lepiej poczekać, ale jeśli ktoś się uprze to gnu_gettext.dll można znaleźć, albo przez google, alebo w starej wersji GSsoft v0.7 :D
2BII!2B
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Lol.... ten plik bardzo łatwo znaleźc (jest na prawie każdej zagranicznej stronce o emulacji ;) ) Ale popieram - lepiej poczekac na oficjalne wydanie.
Obrazek
ODPOWIEDZ