Mortal Kombat Trilogy przez ePSXe

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Mortal Kombat Trilogy przez ePSXe

Post autor: Tomi »

Mam taką prośbe czy ktoś grał może w tą gierke na emulatorze ePSXe 1.5.2 i umiał wpisać ten kod dostępu (zielony znak zapytania w options), w którym można było pozmieniać wiele przydatnych rzeczy. Robie jak należy czyli wchodze w options i podświetlam opcje Configurations naciskam jednocześnie klawisze góra+L1+L2+R1+R2 i trzymam tak przez 5 sekund i nic a z tego co wiem obraz powinien zatrzęsnąć się i zielony znak zapytania powinien być dostępny.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Głowy nie dam sobie uciąć, ale
może to nie tyle wina emu co samej klawiatury (jesli jej używasz)... bo może tenże kontroler nie daje możliwości / nie rozpoznaje 5 klawiszy wciścniętych naraz :?:

To tylko czysto teoretyczne przypuszczenia - sprawdziłem na Padzie - bez problemów można wcisnąć 2-8 klawiszy naraz + 3 (1xDigital + 2xAnalog) kierunki, ale czy to przejdzie na klawiaturze - szczerze mówiąc wątpie.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Post autor: Tomi »

Uzywam pada, jak naciskam i przytrzymuje jednocześnie te 5 przyciskówe na padzie nic się nie robi.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

1. A jak wygląda sprawa używania pozostałych kodów - sprawdź czy działa np.:
Wybór sceny -> podświetl Sonya`ie i naciśnij W góre+ Start (na ekranie 1P lub VS mode) ekran się powinien zatrząść itd...

2. Zielony znak zapytania w options możesz też włączyc (aktywować) za pomocą kodów GameSharka, a dokładniej 8003268C 0001 (więcej kodów dla MK:Trilogy znajdziesz pod TYM adresem). Użyj PEC-a Luk i niech moc będzie z Tobą :lol:
2BII!2B
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Post autor: Tomi »

1.Te kody działają (wybór sceny, random select i zmiana np. Kung Lao z MK3 na Kung Lao z MK2)
2.Co to ten Game Shark (wiem że to coś do oszukiwania w grach), przecież do emulatora tego nie idzie użyć prawda. PEC Luk, a co to?
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

2.Co to ten Game Shark (wiem że to coś do oszukiwania w grach), przecież do emulatora tego nie idzie użyć prawda. PEC Luk, a co to?
PSX Emulation Cheater - Szukaj w dziale download
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

2.Co to ten Game Shark (wiem że to coś do oszukiwania w grach), przecież do emulatora tego nie idzie użyć prawda.
Gamesharka nie idzie użyć, ale z kodów dla niego przeznaczonych można jak najbardziej korzystać. Dokonasz tego właśnie dzięki PEC (rozwiniećie skrótu już Ci podał BzyRes) - to taki program [coś w rodzaju trainera] do oszukiwania w emulatorach PSX`a. Więcej informacji znajdziesz na STRONIE i w TYM temacie...
PEC Luk, a co to?
Wyciołeś mnie z kontekstu >
Użyj PEC-a Luk to tak jak Użyj mocy Luk < nie oglądałeś gwiezdnych wojen... :?: Co to się dzieje z dzisiejszą młodzierzą :?
2BII!2B
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Post autor: Tomi »

a co jeśli w spisie po lewej stronie nie ma danej gry czyli tj. Mortal Kombat Trilogy
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Tomi19 pisze:a co jeśli w spisie po lewej stronie nie ma danej gry czyli tj. Mortal Kombat Trilogy
To trzeba uważnie przeczytać poniższy temat:
http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=40
i samodzielnie (ręcznie) dodać podany wcześniej kod do bazy kodów PECa.
2BII!2B
Szczuru

MK Trylogy

Post autor: Szczuru »

Nie wiecz czemu u ciebie nie działa ja urzywam do grania Org. Dual Shocka (Przejścioofka Super Joy Box Dostepna pod Tym Adresem
U mnie wsyztko jest Spox Moge wcisnąć Wszystkie klawisze na raz (Wszytkie + 1 Kierunek)
ODPOWIEDZ