[gadanina] Swap Magic

W dziale software porozmawiasz na temat oprogramowania, począwszy od tego najprostszego (pisanego w języku znaczników - HTML), a skończywszy na programach wyspecjalizowanych.
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Tekken 5

I wszystko jasne :] ... teraz może jakiś path dla SM do poprawnej obslugi history mode ? ;P
"Na szczęscie" nie jestem takim fanem wyścigów więc się potem nie zalewam ;) (GT4)
no ale im więcej tym lepiej :)
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Tekken 5 - wszystko jasne :]
Bati, łykaj gierkę bo jedyne słowo jakie przychodzi mi na myśl po kilku godzinach ciupania w ten tytuł to SUPER. Co prawda nie jestem zwolennikiem T4 bo ten był moim zdaniem krokiem wstecz po doskonałym TTT, ale wraz z T5 seria powraca do swej świetności (powracają też prerenderowane filmiki, które po prostu rządzą)
nie jestem takim fanem wyścigów więc się potem nie zalewam (GT4)
Zaczerpnołem trochę informacji z rzetelnych źródeł na temat GT4. Gra już została zrzucona do formatów DVD i DVD:DL, niestety obydwie wersje nie chodzą... Tak czy owak pierwszy krok został zrobiony więc jest tylko kwestią czasu kiedy pojawi się grywalna, korsarska wersja tej szpili.
BTW; Ja też nie przepadam za wyścigami, ale GT4 to obok serii Burnout pozycja obowiązkowa dla posiadaczy PS2. Nie trzeba lubić wyścigów - dzięki tym tytułom po prostu je pokochasz :D
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

BTW; Ja też nie przepadam za wyścigami, ale GT4 to obok serii Burnout pozycja obowiązkowa dla posiadaczy PS2. Nie trzeba lubić wyścigów - dzięki tym tytułom po prostu je pokochasz
Powiem więcej. Burnout sprawi, że dowiesz się, czym tak naprawdę jest poczucie prędkości. Dzięki serii GT polubisz motoryzację, a tym samym gry wyścigowe, nawet jeśli wyraz "samochód" i jego synonimy wywołują u Ciebie niechęć.
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Widziałem Burnouta w akcji... (niestety nie miałęm okazji zagrać :/ ) ... ale faktycznie szybkość tam niesamowita ;) i jeszcze ten wietrzyk we włosach kiedy przejeżdżamy tuż koło jakiegoś trabanta z prędkością 200 km/h ;P może się skusze ;)
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
ODPOWIEDZ