FF VII - problem w grze

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
spawn07
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 20 lutego 2005, 14:22
Kontakt:

FF VII - problem w grze

Post autor: spawn07 »

Witam,
mam problem gra normalnie sobie działa a pod sam koniec (tuż zaraz za przejściem na 2 CD) emulator się blokuje i stoi sobie. Nie wiem czego może to być wina czy sprzętu, czy emulatora, czy czegość jeszcze innego.

Windows XP pro z SP 2, Emu 1.5.2 i konfikuracja jaka jest w artykule na tej stronie.

PS: mam FF VII - ulitma edition ale coś mi wychodzi w wejściu na battle system. Co może być powodem?

Za pomoc byłbym bardzo wdzięczny
skrabson
Junior
Junior
Posty: 27
Rejestracja: 05 lutego 2005, 23:27

Post autor: skrabson »

powiedz lepiej w ktorym dokladnie miejscu gra staje a co do wetrsji ultima to ona tez moze miec w tym swoj udzial
Obrazek
spawn07
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 20 lutego 2005, 14:22
Kontakt:

Post autor: spawn07 »

Więc taka jest opcja,
mam 2 gry FF VII jedną na PSX w której wystepuje błąd na końcu CD i dryga w wersji na PC oznaczona jako U.E. w której występuje błądy po przez wracanie do windowsa podczas walki właściwie po wciśnięciu klawisza.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

FF VII jedną na PSX w której wystepuje błąd na końcu CD
Na końcu tzn przy operacji zmiany dysku :?:
wersji na PC oznaczona jako U.E. w której występuje błądy po przez wracanie do windowsa podczas walki
1) Zainstaluj wszystkie patche.
2) Zwiększ ilość pamięci wirtualnej.
2BII!2B
spawn07
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 20 lutego 2005, 14:22
Kontakt:

Post autor: spawn07 »

Nie, jak gram i dochodzę do momentu zaraz przy zmnianie CD stoi w miejscu. Idę sobie do wyznaczonego miejsca i mi się zacina. A to miejsce jest potrzebne abym mół wejść na 2 CD.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

PC version:

1) Gra jest kompletna i działa wzorowo u innych?
2) Zainstalowałeś patcha wymaganego do bezproblemowej gry w FF7 na WinXP?
spawn07
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 20 lutego 2005, 14:22
Kontakt:

Post autor: spawn07 »

PC version:
od znajomego którego mam, mówił że mu chodzi. Patche są, ale po instalacji prosi o CD. Gra sądze że jest kompletna gdyż zajmuje 1.5 Giga na dysku.

PSX version:
Może ktoś z was ma FF VII na PSX (nie obrazy) w 100% dziający, sprawdzony przez przejście gry.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

od znajomego którego mam, mówił że mu chodzi. Patche są, ale po instalacji prosi o CD.
A może by tak posłużyć się Crack'iem?
Może ktoś z was ma FF VII na PSX (nie obrazy) w 100% dziający, sprawdzony przez przejście gry.
Hmm... nie wiem do czego zmierzasz, ale mogę się pochwalić, że posiadam taką wersję ;].
Master Axar
Junior
Junior
Posty: 24
Rejestracja: 04 stycznia 2005, 15:42
Kontakt:

Post autor: Master Axar »

Ja tez mam FF7 ultima... i nie mam znia zadnych probllemow (jest to kopia zapasowa z netu :p) i zadych latek nic i smiga,

jak na pc to wgraj sobie jakies starsze sterownikii i pobaw sie w konfiguracji (setup)
spawn07
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 20 lutego 2005, 14:22
Kontakt:

Post autor: spawn07 »

Jeśli chodzi o cracka to nie mam w mojej wersji, może byscie byli tak mili i wysłali mi na e-mail. A do czego zmierza, hmm w mojej wersji jest problem. Czy ktoś miałby chęć wymienić się CD / DVD? oczywiście zależy mi na FF VII w wersji nie obrazowej, a listę moją na wyminę moge wysłać na e-maila ala chętnych wymianie.

Prosiłbym o szybką odp. mój e-mail to spawn07@tlen.pl a GG to 2849059 jestem nie widoczny i odpisuje najszybciej jak mogę.
ODPOWIEDZ