PLUGIN!

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Gość

PLUGIN!

Post autor: Gość »

Sciągnołem sobie pluginy z waszej strony. Ale jak ściągnołem pluginy graficzne(mam GeForce 4)to nie moge tego plugina złdować bo coś jest nie tak z plikiem! Może jest zesuty albo co? Informuje ze ściągałem wile razy i to samo! Może mi ktoś przesłać ? ale prosze bez trojanów i robali, ok?

Caladius@tenbit.pl
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

to nie moge tego plugina złdować bo coś jest nie tak z plikiem
mozna trochę jaśniej :?: Jak mi powiesz co to znaczy "złdować" to postaram się pomóc lub coś zaradzić... :!:

BTW; i o które pluginy chodzi :?:
2BII!2B
Gość

Post autor: Gość »

Chodzi mi o plugin gaficzny "Pete`s GPU"-Plugin graficzny dla kart współpracujących z DirectX i OpenGL.
A problem jest kiedy chce to ropakować do katalogu z pluginami:
Pojawia się okienko i dwa napisy

!! Unexpected end of archive
!! C:\Windows\pulit\Emulator\grafika\gpupete168.zip: Either multipart or corrupt ZIP archive.

Tak może być? Według mnie lik jest z błedemi dlatego nie che mi gorozpakować. Pomocy!!! Tak jest też z innymipluginami graficznymi.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jesteś drugą osobą która doniosła mi o takowym problemie... więc coś będzie trzeba z tym zrobić :idea:

jednakże to nie kłopot z linkiem gdyż gdyby był uszkodzony tak jak mówisz to plik by się poprostu nie ściągnął... kłopot musi tkwić gdzie indziej :!: Osobiście to sprawdzałem i nic - ściągnął się i rozpakował bez problemu...

Jak na dzisiaj doradzam ściągniecie nowej wersji Pete`s GPU (1.69) < link jest w dziale niusy [wraz z opisem zmian]

W chwili obecnej zaś jestem w trakcie zmiany serwera z plikami. Nie jest to proste > potrzebny szybki serwer z min 50MB i bez bannerów. Mógłbym też umieścić pliki na serwerze głównym [emufanatics] ale takie rozwiązanie poważnie obciązyłoby serwer przez co strona i foroom chodziłaby okropnie wonoooooo....

Nie będę wchodził szczegóły, ale już coś znalazłem [transfer dochodzi w porywach do 60kb/s :] i za jakiś czas będę potrzebował kilku osób do testowania... Więc jeśli ktoś ma ochotę pomóc to proszę się zgłaszać w tym temacie.... Końcowa zamiana serwerów nastąpi podczas kolejnej aktualizacji - czyli jak wszystko dobrze pójdzie to do 20marca :!:

BTW; jeśli ktoś ma podobny kłopot to proszę pisać - niewykluczone że to przyśpieszy zmianę serwera z Download`em:!:

Pozdrawiam
/w_m/
2BII!2B
Gość

Post autor: Gość »

oK! sciągnołem plugin 1.69. CHODZI PRZEPIęKNIE! Ale ta grafika, kaleczy oko! Ale co się mozna spodziewać po Pc i emulatorze na niego. Ale fajnie się gra. Jak narazie grałem tylko w TEKEN 3. Fajny. Teraz chce sobie porzyczyć Chrno cross od klegi. Ale mam pytanie czy Chrono cross też tak brzydko wyglądał na psx? Czy tylko na pc? Bo widziałem filmik z gry( z kazy) i było przepiekne(odrużniam wstawki fimwe od gry). Chyba że to była wersja na Dreamcast albo X-box, psx 2? Pozatm czy tylko te gry ktore wyieniliście na swojej stronie chodzą na emulatorach?
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Chrono Cross może najpiękniejszą gierką na PSX'a nie jest, ale jest zdecydowanie jedną z najbardziej miodnych (przynajmniej według mnie ;-)), więc pożycz ją sobie.
Co do tych wymienionych gier to są to te (o ile dobrze rozumię :P) które działają w 100%, co wcale nie znaczy że inne nie działają. Jak odpaliłeś jakąś gierkę, chodziła bez żadnych foch a nie ma jej jeszcze w tym spisie to dodaj tam ją :-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

CHODZI PRZEPIęKNIE! Ale ta grafika, kaleczy oko! Ale co się mozna spodziewać po Pc i emulatorze na niego.
No nie wiem czy tak źle zarknij do Galerii > {PS_ePSXe>Galerie}... W dodatku to nie wszystko co potrafi ten emu. Co prawda nie będzie to kosmos typu Silent Hill 2 czy C&C: Generals ale żle też nie jest...
Ale mam pytanie czy Chrono cross też tak brzydko wyglądał na psx?
Chrono Cross bedzie wygladał jak na screenach w Galerii, a nawet lepiej. T3 też wygląda niczego sobie :!:
Pozatm czy tylko te gry ktore wyieniliście na swojej stronie chodzą na emulatorach?
Nie, ePSXe obsługuje ok 75% tytułów wydanych na ten system. A kolejna wersja programu jest w przygotowaniu i ta liczba spewnością wzrośnie :)
2BII!2B
Gość

Post autor: Gość »

No, ale z tego co widze przynajmniej filmy imuzyk w Chrono cross stojąna wyskm poziomie. I z tego co wiem to fbuła też :wink:

winter_mute> A do czego otrzebujesz pomcy? bo nie bardzo wiem o co ci chodzi.
Gość

Post autor: Gość »

Z tego co widze to Chrono cross jest troche podobny do SILVER-a(grałem na pc), gry na którą patrze z sentymentem. Była to jedna z niewielu gier które naprawde mi się podobały. A gram już od 10 lat(albo i więcej)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

No, ale z tego co widze przynajmniej filmy imuzyk w Chrono cross stojąna wyskm poziomie. I z tego co wiem to fbuła też
Filmy > to rzecz normalna w produkcjach Square`a... Muzyka rzeczywiście jest fajna, ale fabuła - moim zdaniem mogłaby być lepsza :(
A do czego otrzebujesz pomcy? bo nie bardzo wiem o co ci chodzi.
Do testowania nowego serwera z plikami :idea:
2BII!2B
ODPOWIEDZ