Problem z WipeOut 3 pomocy!!!!!

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
phoenix
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 27 lutego 2005, 23:10

Problem z WipeOut 3 pomocy!!!!!

Post autor: phoenix »

Mam problem z WipeOut 3, mianowicie kiedy uruchamiam gre na EPSXe 1.6.0 i laduje dowolna trase po przekroczeniu pierwszego checkpointa zaraz po starcie zawiesza mi sie gra i wyskakuje taki oto blad
"SPEC Opcode 30 UNK (PC 047a7ec8) (001e9ee8) (2310,85)" prosze o pomoc i z gory dziekuje :cry:
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Używałeś/używasz PECa? AFAIK podobne błędy wywoływane są właśnie przez ten program.
Jeśli PEC jest zainstalowany, to spróbuj się go pozbyć i ponownie odpalić Wip3out'a.
phoenix
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 27 lutego 2005, 23:10

Post autor: phoenix »

Na wstepie chcialem podziekowac BzyRes-owi za rozwiazanie problemu z Wipeout 3
Co sie okazalo problem tkwil w samym emulatorze ePSXe 1.6.0 ktory pobralem z innego zrodla a nie z tu obecnej stronki. Wiec jesli macie podobny problem z innymi grami to sprawdzcie czy wasz emulator nie uzywa PECa (PSX Emulator Cheater). Moj problem rozwiazalem sciagajac ePSXe 1.6.0 i pluginy z tej ze stronki. Wiec podsumowujac, najlepiej ciagac pliki z zaufanych zrodel, a takim zrodlem jest ta sronka polecam ja kazdemu maniakowi emulatorow Sony PlayStation.
PS Szczegolne podziekowania z mojej stronki dla BzyRes-a
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Heh, nie ma sprawy - nieco się napociliśmy podczas rozwiązywania tego problemu, ale cieszy fakt, że już wszystko funkcjonuje jak należy. Enjoy!
ODPOWIEDZ