Metal Slug X-toż to prawie retro;)

Ogólne dyskusje na temat gier.
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

alien pisze:.Czy zna ktoś cenę automatu???Chętnie zakupie, a chciałbym wiedzieć ile musze nazbierac :lol:
Sprzedamy samochód od Wybrana i będziemy miali pa automacie (a nawet dwóch :D) na łebka :D:D
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Ten salon jest tam dobre 8 lat i ma duży popyt, moje osiedle jest calłkiem spore, i wątpie żeby miał splajtować (szef ma drugą prace i najczęściej na salonie siedzi szefowa :P ). Nie sądziłem że to kiedykolwiek w życiu powiemm, ale tekken3 mi sie nudzi, ale tu jest chaczyk, bo nudzi mi sie na PC cie, ale jak pujde na salon to nadupiam jak szalony :). Gra na salonie to nie to samo co na piecu :P
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Też porwnanie.Jasne , że na piecu w niektóre gierki się gra gorzej niż na automatach.Należy się jednak pokłonić tym twórcą, którzy potrafili nam zaczarować wieczory tymi automatami jak i tym , którzy chociaż troszkę starają się oddać tamte lata - tworząc emulatorki.[/list]
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

W sumie możnaby tylko żałować że nie urodziło się w kraju kwitnącej wiśni bo tam sprawa ma się całkiem inaczej. Młodzież zamiast sterczeć w bramach / parkach z butelką taniego wina w ręce siedzi w klubach, które opirają się właśnie na elektronicznej zabawie i automatach :!: We wpomnianej jap. jest to rzecz calkowicie normalna mozna wrecz zaryzykowac stwierdzenie ze weszła do kultury :)
Nie sądziłem że to kiedykolwiek w życiu powiemm, ale tekken3 mi sie nudzi
A nie mówiłem, wcześniej czy póżniej ta gra robi się nudna - szczególnie gdy ciurla sie w nia przez 2-3miechy na okrągło :)
Ten salon jest tam dobre 8 lat i ma duży popyt, moje osiedle jest calłkiem spore, i wątpie żeby miał splajtować
Są wyjątki od reguł, nie oznacza to jednak, że tak będzie z innymi. Niestety coraz więcej salonów jest zazmykanych. Ludzie po prostu wolą spędzic czas nad swoją konsolą / kompem niz isc do salonu. Moze kiedys tak nie było, ale powiedz mi ile osob 10 lat do tylu mialo w domu konsole czy komputer :?:
BTW.Czy zna ktoś cenę automatu???Chętnie zakupie, a chciałbym wiedzieć ile musze nazbierac
Na pewno nie jest tani. Poza tym zastanowiłbym się nad taką inwestycją bo nie bierzesz chyba pod uwagę faktu że po jakimś czasie automat Ci się znudzi, i co w tedy ? a za mniejszą kasę możnaby nabyć PS2 + przeróbna + kilka gierek :idea:
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

LOL i znowu nie zacytowałeś najważniejszego :). Powiedziałem że nudzi mi się ale tylko na PC'cie i ja nie gram w tekkena dobre 2-3 miesiące tylko dobre 2-4 lata :) :] (naokrągło :P )
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ale to jest strona o ePSXe i właśnie pod takim kątem pisałem tą wypowiedź... Chodziło mi o gre na ePSXe, a nie automatach :)

Osobiście T3 znudzil mi sie po 6m-cach na ePSXe -> ile razy w koncu można przechodzić jedno i to samo... :?: Ale od czasu do czasu zarzucam jeszcze płytkę by pomłócić trochę w Arcade czy ForceMode... takie tam powroty do korzeni bo właśnie od tego tytułu zaczeła się moja przygoda z Emu 8).
2BII!2B
ODPOWIEDZ