Stronka :)

W dziale software porozmawiasz na temat oprogramowania, począwszy od tego najprostszego (pisanego w języku znaczników - HTML), a skończywszy na programach wyspecjalizowanych.
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Stronka :)

Post autor: Bati »

zapraszam do odwiedzenia mojej nowej stronki o grze WWP (Worms World Party) narazie jest na niej tylko layout (jeszcze niedopracowany :P) ale w niedługim czasie powinnoto się zmienć :)
adres: www.whhp.republika.pl (kurka musze zmienic tą dziadoską domenę :( )
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Trochę puźno piszę, ale wazne że wogóle piszę...
Co prawda rozmawialiśmy na temas tejże stronki zaraz po jej publikacji na GG, ale nie zazszkodzi powtórzyć...

layout - całkiem niezły, przejrzysty i kolorowy
wykonanie - niezłe choć ta wielka czcionka w pływających oknach strasznie razi w oczy.
inne błędy - czemu część linków prowadzi do nieistniejących stron (znów mój ulubieniec zatytuowany 404 :P )
aktualki - no cóż ostatnia datowana na 20marzec 2003 > czyżby strona umarła :?:

Podsumowując: na pierwszy rzut oka stronka prezentuje się nieźle, gdy włoży się w nią trochę pracy będzie znacznie lepiej...

Na tym zakończę
Pozdrawiam
/w_m/
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

czyżby strona umarła

Chobyś zgot :). Ja sam tak podejrzewałem że tak się stanie ja jestem trochę porywczy, zaczynam robić kilka rzeczy na raz i żadnej nie kończe, poprostu mi się nie chce. Trochę czasu poświęce na jedną rzecz i potem zaczyna mi się to nudzić :/ mam bodajrze 4 strony i żadna nie jest do końca dopracowana (prawie wogóle dopracowana). Tą stronę zrobiłem bo zacząłem bwić się we flashu no i chciałem "się wypróbować", oczywiście już się flashem nie bawię bo mi się znudził :] :D.
Ps. I znowu formatowałem dysk co przekreśla kontynółowanie pewnych rzeczy :/ np TEJ (kiedyś była na niej fajna muzyczka ale ją zje***em :( ;()
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
SoVa
User
User
Posty: 52
Rejestracja: 25 sierpnia 2003, 16:21
Kontakt:

Post autor: SoVa »

Ty no.. nawet spoko stronka tylko troche jak na moj ekran za duza... Pewnie robiles ja w rozdzielczosci 1024x768 :) A ja mam 800x600
Obrazek
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Stare dzieje... :) ale racja, 1024x768 to u mnie standard :P
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
SoVa
User
User
Posty: 52
Rejestracja: 25 sierpnia 2003, 16:21
Kontakt:

Post autor: SoVa »

Na bank masz monitor 17" a ja mam tylko 15" :D Moj monitor jest z 97' roku wiec nie dziw sie :)
Obrazek
ODPOWIEDZ