Ulubiona Gra

Ogólne dyskusje na temat gier.
FUSION
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 17 sierpnia 2003, 22:16

Post autor: FUSION »

oczywiscie zo moja najlepsza gra na PSX to : WIPEOUT2 i WIPEOUT3:D
bo jestem w niej mistrzem chce ktos sie zmierzyc?? :p raczej nie bo ja zawsze wygram ewentualnie RYNIO pozdro dla niego
Awatar użytkownika
Aboroth
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 06 sierpnia 2004, 21:03

Post autor: Aboroth »

Hmm Witam wszystkich blahblah wiemy ocb

1)Xenogears nie ma co gadac za bardzo full wypas swietna grafika system walk ta fabula ownz0h

2)Vagrant Story - Imho najlepszy i jedyny tr00 system walki :) i znowu fabula :)

3)Front mission 3 Jedna z najlepszych gier turowych :) moze ff tactics byl lepszy ale jakos po przejsciu Fm czesciej wspomiam roozne wydarzenia roowniez gra full wypas

Btw @up bueheh ;D rozwaliles mnie tym miszczuniu :oo
Twoje mastahostwo powala :)
Ostatnio zmieniony 08 sierpnia 2004, 00:41 przez Aboroth, łącznie zmieniany 1 raz.
"I never gonna die never heard of death energy cant ever be destroyed only da flesh"
Awatar użytkownika
grzebien321
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 03 sierpnia 2004, 18:16

Post autor: grzebien321 »

Ja na razie mam tylko tekkena 3.
Ale zamierzam sobie kupić jeszcze jakieś inne. 8)
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Post autor: Red XIII »

Moja ulubiona gra to FF7. Ma ta genialną fabułę że polecam ją każdemu. Inne części tej serii jej nie dorównują. :mrgreen:

<edit>nalegam. byś używał funkcji 'edytuj' zamiast umieszczać posty metodą 'aby_więcej'</edit>

1)Xenogears nie ma co gadac za bardzo full wypas swietna grafika system walk ta fabula ownz0h

2)Vagrant Story - Imho najlepszy i jedyny tr00 system walki i znowu fabula

3)Front mission 3 Jedna z najlepszych gier turowych moze ff tactics byl lepszy ale jakos po przejsciu Fm czesciej wspomiam roozne wydarzenia roowniez gra full wypas
Restekpa jak mavia Ali G. Grałem w te gry i uważam że są śvietne zwłaszcza Front mision 3 ukończyłem ją 5 razy i mi sie nie znudziła! :mrgreen:
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Awatar użytkownika
kr3c1k
User
User
Posty: 59
Rejestracja: 28 lutego 2004, 21:19

Post autor: kr3c1k »

Front mision 3 ?? Jejq...az wstyd sie przyznac ale ...nigdy w nia nie gralem :| Heh, widze ze musze nadrobic zaleglosci !! Juz sciagam sobie jej kopie bezpieczenstwa (na oryginalach wiadomo - lepiej nie grac - porysuja sie albo jeszcze cos gorszego ;) ) z netu i testuje :) Jak mi przypadnie do gustu to wielkie piffko dla was :)
:)
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Post autor: Red XIII »

Tak 3maj kr3c1k! ta gra jest po prostu piękna!!! Sam pomysł z gearami a jeszcze walka turowa!!! :mrgreen:
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Awatar użytkownika
Phosi
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 02 stycznia 2005, 20:29

Post autor: Phosi »

gran trismo2 tekken3 i czasami jakieś strzelanki.
nie wiem co mam tutaj pisać (pozdrófka)
Awatar użytkownika
emcefreak
Senior
Senior
Posty: 105
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 21:25
Kontakt:

Post autor: emcefreak »

FRONT MISSION 3 fanatykiem jestem :P A poza tym to FRONT MISSION 3 i FRONT MISSION 3 :D :D Nie no żart ;) - FF TACTICS i FF VII
Awatar użytkownika
Ravven
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 30 grudnia 2004, 13:08

Post autor: Ravven »

Moje najlepsze to:

1. DBZ Budokai 3
2. Seria FF (best 6,7 i 8 )
3. Metal Gear Solid

BTW nie grałem w Rogue Squadron 3 więc na ten temat nic nie wiem, a chciałbym :)

Szacuken dla wszystkich fanów FF i DBZ :D:D:D:D:D
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

1.Tekken 3
2. seria Crash
3.Wpsomniałem już o Tekken 3?
Obrazek
ODPOWIEDZ