PCSX2 ver0.7 - probowal ktos kiedys ??

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
spin4cz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 03 maja 2005, 00:25

PCSX2 ver0.7 - probowal ktos kiedys ??

Post autor: spin4cz »

Witam mam problem :x probuje grac w gry z PS2 na PC mam BIOS do emulatora i pluginy jakie trza i cos nie dziala. Gra sie odpala i gdy wyswietla obra FPS spada do 10 i mniej :( nie wiem co jest nie tak wiec w sumie sobie nie pogralem. Tylko gra BurnOut 2 przeszla bez problemow do Menu i jak wcisnalem START NEW GAME pokazal sie LOAGING po czym stanal i sie zawiesilo :( Jezeli ktos cos wie na ten temat to prosze dajcie znac na maila spin4cz@o2.pl albo na gg: 2128391. Dzieki z gory ;] .
†♣DeathKing♣†
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Daje znac na forum.

Niestety aktualnie Twoj problem jest nie do rozwiazania. Sek w tym, ze PCSX2 w wersji 0.7 posiada dosyc niska kompatybilnosc. Czesc tytulow sie nie uruchamia / bootuje, inne dochodza do menu, a jeszcze inne zawieszaja sie podczas wyboru gry wlasciwej. Oczywiscie sa wyjatki, nt. ktorych mozesz poczytac w tym topiku.

Rozwiazanie? Ano jest - czekac na v0.8, ktora powinna przyniesc znacznie zwiekszona kompatybilnosc.

Temat przeniose do dzialu NextGen, gdyz tam jego miejsce.
spin4cz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 03 maja 2005, 00:25

Post autor: spin4cz »

Ano fakt nie zauwazylem ;] teraz szukajac mojeto topic'a zobaczylem NextGen =]. THX bardzo za info i zaczynam czekac :P na v0.8 ;]
†♣DeathKing♣†
ODPOWIEDZ