PCSX2 v0.8 screeny

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

PCSX2 v0.8 screeny

Post autor: winter_mute »

W pre-kompatybilności PCSX2
http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?p=7997#7997
zaczołem już wychwalać nową wersję tegoż emulatora, jednakże coby nie rzucać słów na wiatr postanowiłem oprzeć swe pochwały na solidnej argumentacji screenowej > zacznę z grubej rury - grywalne Dark Chronicle, IMHO jeden z najładniejszych tytułów na PS2, teraz także PCSX2.
Zapraszam do oglądania i wrzucania własnych screenów z tego wydania emulatora.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 kwietnia 2006, 19:28 przez winter_mute, łącznie zmieniany 1 raz.
2BII!2B
turkot
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 16 stycznia 2005, 22:57

Post autor: turkot »

jeżeli to są te screeny po których miał mi szczena opaćś to sorry :lol:
c2d e4500 ---- 2gb ddr2 800 ---- Asus GF8600GTs
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Zgadzam sie z twoją wypowiedzią turkot .... tyle chałasu i sensacji a przecież NIC SIE NIE ZMIENIŁO !!!! Miało być wiecej FPS a tu co ?? ... włączam Budokai 1,2,3 i to samo !! jedynie tekstury postaci sie troche zmieniły i to i tak nie do końca !! Czekałem pare miesięcy żeby zobaczyć intro Tekkena TAG ?? a moze na to żeby zobaczyć pare innych tekstur Goku w Budokai ... Jestem Poprostu załamany !! KOMPLETNA KISZKA Z MLEKIEM :evil:
turkot
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 16 stycznia 2005, 22:57

Post autor: turkot »

zgadam że w sparwie pedkości, kupka sie zmieniła :D co do kontabliności.......OCENA - DOPUSZCZAJĄCA :/
c2d e4500 ---- 2gb ddr2 800 ---- Asus GF8600GTs
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Moi drodzy, halas i sensacje wytworzyli internauci, ktorzy po PCSX2 v0.8 spodziewali sie cudow. Elektryzowani screenami, pokazujacymi emulacje 3D, wzrost FPS, etc., dopisali sobie historyjki o 50% kompatybilnosci 30fps w kazdej grze. Widac, ze zostaliscie przerosnieci przez wlasne oczekiwania - autorzy emulatora po porstu usprawnili kilkadziesiat rzeczy, co przyczynilo sie do wzrostu kompatybilnosci i predkosci dzialania - wierze w kazde slowo w_m'a. Ale na litosc, ja rozumiem rozczarowanie, ale nie pojmuje subiektywnego podejscia podczas oceniania teamu PCSX2. Przypomina mi sie sytuacja Xeven'a, ktory dajac swiatu swoj emulator PSXa [PSXeven] zostal zasypany mailami, w ktorych zgnoili go ludzie, spodziewajacy sie po sofcie czegos niesamowitego, cudownego. Ale zapomnieli juz, ze emulator jest we wczesnej wersji, a autor nie obiecywal gruszek na wierzbie.

Do czego pije? Do tego, zebyscie sie opamietali w subiektywnym opiniowaniu. Pisanie emulatorow do rzeczy latwych nie nalezy. Napisanie dobrego emulatora sprzetu 128-bitowego to bardzo ciezkie zadanie - szacunek dla tego, ktory powie chociaz, na czym ogolnikowo polega emulacja. Niewielu sie takich znajdzie. Troche szacunku dla ludzi, ktorzy podjeli sie stworzenia programu udajacego PS2 - dobrego, jesli nie bardzo dobrego programu, co wynika chocby z faktu, iz nie ma on obecnie konkurencji, a dodatkowo uruchamia kilka tytulow, w ktore naprawde da sie pograc.

turkot: powiedz, co masz do zarzucenia tym obrazkom? Ilosc wyswietlanych FPS? Mam racje? A teraz spojrz na jakiej konfiguracji sprzetowej zostaly wykonane. Chyba nie musze niczego dodawac,
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Dobze wójku BzyRes :D
Awatar użytkownika
Jinus
Junior
Junior
Posty: 8
Rejestracja: 18 maja 2005, 14:03

Post autor: Jinus »

W sprawie kompatybilności i predkości było dużo wyczerpujących wypowiedzi więc nic nie dopowiem :wink: . A co do emu to miło że się rozwija ale CZEMU TAK WOLNO ( odpowiedz jest prosta ale trza trochę po narzekać :lol: )
Awatar użytkownika
chinek
User
User
Posty: 41
Rejestracja: 27 kwietnia 2004, 15:25

Post autor: chinek »

Witam,
Jezli ktos nie widzial przyrostu fps w jakiejs tam grze to niech nie pisze ze w ogole go nie ma. Bo np. Super Bust a Move w wzroslo o 10-15 fps. Tak wiec cierpliwosci. Dopiero teraz fajnie sie gra :lol: , a oto screen'y: ( :? cos wielkie te screeny wyszly)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrowka 8)
Sprzet: P4 3GHz, 512 RAM, GF4ti
Notebook: Fujitsu-Siemens E8420 (9300M GS)
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

LOL ... Super Bust a Move chodzi dobrze na każdym poczontkującym emulatorze ...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

turkot, --==ReY_MM==--, szczerze powiedziawszy nie rozumiem Was i szczerze powiedziawszy wypowiedzi tego typu przyprawiają mnie o białą gorączkę. Jak to się nic nie zmieniło :?: Jawidze sporo zmian np.
> Wzrost prędkości - podczas gdy na v0.7 miałem w BoR i innych elementach 2D średnio 12fps, to w chwili obecnej mam 20-30 klatek, a czasem i więcej. Biorąc pod uwagę fakt, że w takim BoR 30fps to prędkość maksymalna to niezmiernie cieszy mnie fakt iż można pograć sobie po ludzku w ta gierkę.
> Wzrost kompatybilnośc - do poczetu grywalnych tytułów dołaczyły: Ace Combat 4, Dark Chronicle, MGS2, REZ, Suikoden 4, VF4:Evo, Viutifoul Joe... natomiast hiciory takie jak Tekken TAG, Gran Turismo 3, Soul Calibur 2 w końcu się uruchomiły i pokazazły całkiem sporo obsługując w zasadzie większą część menusów, jest więc nadzieja że przy kolejnej odsłonie emu proces emulacji obejmie także samą "grę włąściwą".
> Wyświetlana grafika - w zasadzie odnosi się do powyższego podpunktu, ale co tam :D Oprę się na przykładzie zescreenowanego powyżej Dark Chronicle. Na PCSX2 menusy były nieczytelne, animacja rwała poniżej 1 fps, a podczas gry widoczny był jedynie pasek energii i smugi po broni. W chwili obecnej przyczepić się można jedynie do cieni, zaś reszta środowiska 3D (otoczenie, postacie) wygląda wręcz prześlicznie...

... Nadal nie widzicie zmian :?:

Czas na kolejną garść screenów z kolejnego grywalnego tytułu jakim jest przewspaniały REZ
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
BTW; Co do oglądania wstawek filmowych z TTT - jesteście pewni iż jest to niemożliwe :?: Macie choćby pełne oprogramowanie PS2 tzn BIOS + ROM1 + ROM2 + EROM :?: Poza tym oglądać FMV można również za pomocą odpowiedniego softu.
2BII!2B
ODPOWIEDZ