Golonka, flaki i inne przysmaki

Piszta co chceta
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Cytuję:
No chyba że nie ma warunków do podrywania, hehehe :p
Cytuję:
Warunki ma ale ja zainteresowany nie jestem, wciaż jestem jej bratem.


To nie ciebie ma podrywać tylko Twoich kumpli (a Ty będziesz mógł tylko bezradnie sie przyglądać jak miękną w jej rękach [jeżeli jest Likerem to nie rękach tylko szponiastych łapach ])

I to kolejny dowód, że raczej nie będę z niej miał pożytku:(

BTW Licker właśnie dorwał drugą część tego Hjeronima, czy jak mu tam i chce mnie odgonić od kompa. Ale trzeba CD-Key'a ściągnąć, z tego nie potrafi:) (chciaż kto wie co dziś wykombinowała ze swoimi wielorybkami???)
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

No właśnie z upiciem mojego Pokemona nie byłoby problemu-tak pół piva i śpi. Jaranie???Ale bym miał radośc widzieć ja spaloną.Chociaż znam przypadek gdzie siostra kumplowi z Holandii przywiozła palenie btw. całkiem niezłe i przed mama namawiali się jak się robi "naleśniki"(skręca blanty).Także czasem siostra to złoto.
Ej , ale dobra wracaj małpo do Pokebola-idę dalej tresować
Obrazek
CALADIUS
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 14 marca 2003, 14:40

Post autor: CALADIUS »

Traktowanie sostry jak zwierzątko domowe u mnie tez jest zwyczajem. No ale czasami trzeb być dla rodzeństwa miły gdyż jak mawia mój tata " Twoja sistra moze być w przyszłosci jedyną osobą która ci pomoze i któracię wesprze ale ty też będziesz musiał ją wspierać. Gdy nas (rodzice) zabraknie będziecie tylko wy"
Druga strona jest przeludniona.
Śmierć nie ma dokąd pujść.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

alien pisze:Chociaż znam przypadek gdzie siostra kumplowi z Holandii przywiozła palenie btw. całkiem niezłe
Taką siostrę mógłbym mieć (choć osobiście nie wędzę :) )
alien pisze:No właśnie z upiciem mojego Pokemona nie byłoby problemu-tak pół piva i śpi.
Oooo zdziwiłbyś się jaką niektóre kobiety mają mocną głowe. BTW; Ciesz się chociarz, że Twoja siora pije piwo - czyt. nie jest jedną z tych które twierdzą że browar to nietylkalny syf i nie siorbią nic innego jak: drinki, martini inne winopodobne napoje :)
CALADIUS pisze: No ale czasami trzeb być dla rodzeństwa miły gdyż jak mawia mój tata " Twoja sistra moze być w przyszłosci jedyną osobą która ci pomoze i któracię wesprze...
Albo wbije Ci pazury w twarz, nuż w plecy i buta w d**e jak się jej coś nie spodoba - z kobietami różnie bywa, może akurat mieć zły dzień gdy Ty wrócisz późno z sesji SR`a i jest po Tobie. :lol:
BzyRes pisze:I to kolejny dowód, że raczej nie będę z niej miał pożytku ... ... (chciaż kto wie co dziś wykombinowała ze swoimi wielorybkami???)
Zawsze można z niej zrobić dawcę organów, podobno całkiem nieźle płacą za nerki czy płuco :) BTW; o co chodzi z tymi wielorybkami :?:
2BII!2B
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Ciesz się chociarz, że Twoja siora pije piwo
Ja tego wcale nie powiedziałem.Ona nie pije zadnego alkoholu, a przynajmniej mi nic nie wiadomo.I dlatego połówka by stykla :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

BTW; o co chodzi z tymi wielorybkami
Wielorybki, czyli Humbaki to piękne koleżanki mojej siostry. Nazwę swą zawdzięczają temu, że podróżują zawsze w stadach (czyt. niewielkich grupkach po 5-8 osobników), a i wyglądem nie grzeszą. Zdrobnienie "wielorybek" wynika z ich rozmiarów (nie mylić z wymiarami:) - są proporcjonalnie mniejsze od swoich morskich odpowiedników. Bym zamieścił foto ale nie można...
Ona nie pije zadnego alkoholu, a przynajmniej mi nic nie wiadomo.I dlatego połówka by stykla
I tak by pewnie było... Na ognisku, które kończyło moje gimnazjum pacjentka schlała się jednym Redsem (ok.3,1%, przynajmniej tak twierdziła). Latała jak idiotka, prawie spaliła sobie włosy i chciała się dupczyć z każdym patafianem. Żałośnie to wyglądało:)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

alien pisze:Ona nie pije zadnego alkoholu, a przynajmniej mi nic nie wiadomo
To chyba czas najwyższy ją uświadomić o zbawiennym wpływie chmielowego napoju na organizm człowieka... Nie to żebym propagował alkoholizm, ale pifko dobrze działa na nerki i inne organy :)
BzyRes pisze:Wielorybki, czyli Humbaki to piękne koleżanki mojej siostry. Nazwę swą zawdzięczają temu, że podróżują zawsze w stadach (czyt. niewielkich grupkach po 5-8 osobników), a i wyglądem nie grzeszą. Zdrobnienie "wielorybek" wynika z ich rozmiarów (nie mylić z wymiarami:) - są proporcjonalnie mniejsze od swoich morskich odpowiedników. Bym zamieścił foto ale nie można...
Nie boisz się sytuacji, kiedy koleżanki będą odwiedzać Twoją siostrę ni stąd ni z owąt GreenPeace zrobi Ci wjazd na chatę i będzie próbował zagnać je spowrotem do oceanu:?: :lol:

BTW; Jak to nie można zamieszczać fotek :?: Proszę bardzo, tylko nie przesadź z rozmiarami i "wagą" pliku. Wstawia się tak {img}http:\\link.do.fotki/kolezanek.jpg{/img} przy czym nawiasy {} należy zamienić na [], a \\ skrecic w drugą strone ;)
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ale ja mam fotke na HaDeku
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

No to możesz założyć sobie na szybko konto na republice/wp/interii i wrzucić na serwer. :-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Albo poprosić kogoś żeby umieścił fotkę na swoim serwisie,
Przesłać mu plik mailem, i poprosić o adres do niego - łatwe no nie :)
2BII!2B
ODPOWIEDZ