Gra, której nazwy nie pamiętam

Ogólne dyskusje na temat gier.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

EDIT -> Przypomniałem sobie !
Zle i dobrze zarazem. Zle, bo juz lecialem z odpowiedzia [trafilbym] i czuje sie niespelniony :]. Dobrze, bo kolejny tytul znaleziony - gratulacje.

BTW; nie obrazilbym sie, gdyby kolejne wpisy typu *znajdzcie mi gre* byly tworzone wg schematu, ktory przedstawilem w lapidarny sposob powyzej. Cos jak post mazgaja - bardzo mi pomogl w odnalezieniu tej gry, szczegolnia wzmianka o skojarzeniu z Time Crsisis :].
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

Post autor: mazgaj1 »

BzyRes pisze:
EDIT -> Przypomniałem sobie !
Zle i dobrze zarazem. Zle, bo juz lecialem z odpowiedzia [trafilbym] i czuje sie niespelniony :]. Dobrze, bo kolejny tytul znaleziony - gratulacje.
Za sama chęć szukania tytułu masz u mnie medal :mrgreen: (z czekolady ? :P) więc spełniony czuć się możesz, szczególnie że obaj myśleliśmy o tym samym :P

btw - > nie ma ktoś tego tytułu ? bardzo by mi zależało na *pożyczeniu* :P przez neta ;p
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

btw - > nie ma ktoś tego tytułu ? bardzo by mi zależało na *pożyczeniu* przez neta ;p
Z upartoscia skandynawskiego osla zaproponuje alternatywne rozwiazanie, w pelni legalne i przystepne > zbalamuc mnie kursorem. Gdybym sam polowal na tytul o charakterze sentymentalnym, to za takie pieniadze nie przepuscilbym okazji.
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

Post autor: mazgaj1 »

:shock: stokrotne dzięki :-) :mrgreen:
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

nie ma ktoś tego tytułu ? bardzo by mi zależało na *pożyczeniu* Razz przez neta ;p
Zerknij na PW, które Ci wysłalem
2BII!2B
Awatar użytkownika
fox
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 20 lipca 2004, 15:42

Post autor: fox »

Ok teraz moja kolej szukam dziwnej Gry Jap pamiętam tylko że grało sie lisem
i był celownik ehhh co ja gadam kuur to było coś jak The House of The dead ale dla dzieci i zadaniem gracza bylo ochraniać krulika jak mu w łeb sztrzelisz
to pada a jak w dupe to skacze prosze razem z tytułem dajcie screeny bo wątpie zeby mi przypomniał tytuł THX za HELP

EDIT
platoforma PSX
soryy ale nic poza tym nie pamietam
Ostatnio zmieniony 22 października 2005, 09:52 przez fox, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Podaj platforme, na ktora w to cos mozna bylo zagrac. Mile widziana wieksza ilosc szczegolow [spojrz na posty powyzej].
Awatar użytkownika
fox
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 20 lipca 2004, 15:42

Post autor: fox »

fox pisze:Ok teraz moja kolej szukam dziwnej Gry Jap pamiętam tylko że grało sie lisem
i był celownik ehhh co ja gadam kuur to było coś jak The House of The dead ale dla dzieci i zadaniem gracza bylo ochraniać krulika jak mu w łeb sztrzelisz
to pada a jak w dupe to skacze prosze razem z tytułem dajcie screeny bo wątpie zeby mi przypomniał tytuł THX za HELP

EDIT
platoforma PSX
soryy ale nic poza tym nie pamietam
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Awatar użytkownika
fox
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 20 lipca 2004, 15:42

Post autor: fox »

nie to nie ta gra i tak jak pisałem zadaniem Gracza było osłaniać Krulika ktury se chodził
przez świat Gra była bardzo bajkowa to coś jak shooting to screen coś jak Time crisis The house of the dead był celownik sie sztrzelało sie do ruznych rzeczy thats all
ODPOWIEDZ