Obraz plyty na plycie czy wypalic obraz na plyte?Co lepiej?

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Yon
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 02 czerwca 2005, 16:12

Obraz plyty na plycie czy wypalic obraz na plyte?Co lepiej?

Post autor: Yon »

Mam obrazy plyt FF8 do konsoli psx i poniewaz troche miejsca na dysku zajmuja, chce je nagrac na plyty.Ale nie wiem co jest lepsze dla
epsxe160 czytanie obrazow z plyty(ewentualnie po nagraniu obrazow moglbym wrzucac je na dysk) czy plyt, na ktorych wypale obrazy?
Wydaje mi sie, ze chyba lepiej bedzie nagrac obraz na plyte.
A jak wy uwazacie?

Ps.Jesli to wazne to uzywam Nero, a obrazy w formacie bin.
Awatar użytkownika
mandragor
User
User
Posty: 81
Rejestracja: 14 kwietnia 2004, 23:19

Post autor: mandragor »

Zdecydowanie granie z ISO jest lepsze i płynniejsze, więc jeśli musisz to nagraj obrazy na cd a na czas grania zrzuć ponownie na dysk!
Zamienię mój komp: ATLONXP 2400+ 768MB DDRAM Asus Radeon 9600XT 128MB(128bit) 2X80 GB HDD na garść magicznej fasoli :-) << już dawno wymienione a zupa fasolowa zjedzona!
UPDATE!!
AMD Venice3000+ GF 6600GT PCI-EX16X 2x512 Dual RAM Patriot (TESTUJEMY?)
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Uzupelniajac powyzsza wypowiedz - w przypadku ISO zrzuconego na dysk mamy doczytywanie z HDD, ktore jak wiadomo jest nieporownywalnie szybsze, niz odczyt z optycznego nosnika danych [CD / DVD / etc.].

Grajac z obrazu, nie dosc, ze wczytywanie poziomow, lokacji, torow, aren, itd. bedzie krotsze, to gra stanie sie plynniejsza, co w szczegolnosci odczuja posiadacze slabszego sprzetu.
Yon
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 02 czerwca 2005, 16:12

Post autor: Yon »

Dzieki za odpowiedzi.Teraz nie bede mial oporow przed nagrywaniem :D
(Temat mozna zamknac)
ODPOWIEDZ