Nie umiem odpalić gry na PSX ściągnietej przez Emule ! help

Ogólne dyskusje na temat gier.
Ziks
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 11 czerwca 2005, 10:11

Nie umiem odpalić gry na PSX ściągnietej przez Emule ! help

Post autor: Ziks »

Ściągnąłem przez Emule gre "Star Wars 1 : Jedi Power Battle". Mam problem, bo te pliki które sie ściągneły zgrywam na płyte, wkładam tą już nagraną płyte do napędu, odpalam epsxe, klikam na "Run CDROM", pojawia sie czarny ekran i nic poza tym. Krótko mówiąc nie wiem co zrobić żeby działała. Normalnie jak patrzyłem na płytki z PSX to jest tam około 6 plików. A jak ściągnąłem tą gre to były tylko 4 pliki. Może tyle powinno być ale co zrobić żeby to działało ? PLZ HELP !
Ziks
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 11 czerwca 2005, 10:11

Post autor: Ziks »

Są tam 4 pliki : Wszystkie mają nazwe "Star Wars - Jedi Power Battles" tylko mają inne rozszerzenia. Są tam : CCD , CUE , SUB , IMG . Największy jest plik IMG
death
Junior
Junior
Posty: 8
Rejestracja: 22 kwietnia 2005, 20:15

Post autor: death »

Użyj CloneCD

EDIT by Bzy
Korzystaj z funkcji Zmień / Edytuj zamiast pisać posty jeden pod drugim.


Na 100% do zrobienia tego obrazu został użyty CloneCD więc nim możesz nagrać na płyte ale tak że możesz nagrać bardzej uniwersalnym programem czyli Alcohol 120%. A jak byś się spotkał tylko z plikiem *.bin jakiejś gry to najlepiej otworzyć go w wirtualnym i nagrać w tak zwanym locie.
Ostatnio zmieniony 11 czerwca 2005, 17:21 przez death, łącznie zmieniany 1 raz.
GodLike
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 15 lipca 2005, 18:07

Post autor: GodLike »

Siema! Liczbą plików sie nie przejmój ;ja mam na cd1 3pliki i odpalam. Na twoin miejscu skłoniłbym sie jeszcze raz w kierunku pluginów. Albo próbuj ze zrobieniem obrazu. Powodzenia!
ODPOWIEDZ