Problem z tekken 3 (zapewne znany i kochany)

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Awatar użytkownika
ed_the_dead
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 25 lipca 2005, 19:04

Problem z tekken 3 (zapewne znany i kochany)

Post autor: ed_the_dead »

Witam wszystkich. Jestem nowy jesli chodzi o świat emullacji psx'a. Problem ten zapewne jest dosc ograny ale co tam, wszelkie obelgi przyjme na klate 8) . Otóż sciągnąłem sobie niedawno tekkena 3. Po uruchomieniu emulatora i zaladowaniu pojawia mi sie czerwony napis na niebieskawym tle: TEKKEN 3 OT GOLDEN LEON i jakies tam inne pierdoly... i na tym konczy sie ladowanie :cry: bo nic dalej sie nie dzieje. Moge sie tylko wpatrywac w te czerwone literki i czekac na cud.. HELP ME!!!
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

1. Ile MB zajmuje ten Tekken? Mamy do czynienia z pelna, jedoplytowa wersja, czy RIPem, ktorego mozna upchnac na kilkunastu dyskietkach?

2. W zasadzie nie powinnismy zajmowac sie tym problemem, bo jak sam przyznales - gra zostala pobrana z I-netu. A znaczy to tyle, ze wina lezy po stronie ludzi, ktorzy zrobili ISO, pozniej je przerabiali, etc. I to wlasnie oni powinni udzielac pomocy w przypadkach, kiedy ich twor daje ciala.

3. Skonfiguruj nalezycie ePSXe'a - gotowe ustawienia mozesz znalezc w dziale Artykuły.

4. Podczas gdy wyswietlane jest logo / napis, sprobuj wcisnac START / X / cokolwiek.

5. Uruchom gre pod innym emulatorem. Najszybciej bedzie uzyc CVGSa / Emurayden'a - do pobrania w dziale Download. Jesli emulacja zatrybi - postaramy sie zmusic ja do dzialania na ePSXe. Jesli nie - kup oryginal, albo zaopatrz sie w dzialajaca i kompletna wersje.
Awatar użytkownika
ed_the_dead
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 25 lipca 2005, 19:04

Post autor: ed_the_dead »

tekken waży sporo ponad 600mb... 623 mb dokladnie... jesli to cos zmieni... zara siem pobawie z reszta Twych rad... dzięki :D
goofy14
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 20 sierpnia 2005, 10:03

Post autor: goofy14 »

Grałem w tą wersję i żeby gra działała normalnie wystarczy wciskać ciągle wszystkie klawisze.
ODPOWIEDZ