Trzecie urodziny & PSEmu

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Trzecie urodziny & PSEmu

Post autor: winter_mute »

Dokładnie trzy lata temu, w niezmierzonych odmętach internetu pojawiła się nieznana nikomu, mała strona domowa o nazwie "Polska Strona ePSXe", którą miałem przyjemność założyć. Po trzech latach działalności wraz z ludźmi niestrudzenie zajmującymi się serwisem doszedłem do wniosku, że PSePSXe jest zbyt rozbudowana by zajmować się czy firmować tylko jednym emulatorem, w wyniku czego mam ogromną przyjemność przedstawić Wam nasz prezent urodzinowy- PSEmu, czyli zaktualizowaną, usystematyzowaną, bardziej funkcjonalną i mam nadzieję ładniejszą :) odsłonę naszego serwisu.
Patrząc wstecz przez wszystkie te lata zastanawiam się nieraz, w jaki sposób malutka strona przeistoczyła się całkiem spory, znany i co najważniejsze lubiany (przynajmniej przez niektórych) serwis. Jest to zaiste niezwykłą zagadką, aczkolwiek doskonale zdaję sobie sprawę że losy serwisu przyjęłyby całkowicie odmienny obrót gdyby nie grupa ludzi, która w ciągu minionych trzech lat czynnie nie wspierała strony. Z tegoż właśnie powodu, korzystając z okazji chciałbym skierować gorące słowa podziękowania do następujących osób:
  • - Martin i Keith z serwisów emulation64 i emufanatics, którzy zaoferowali nam hosting o jakim niejedna strona mogłaby marzyć.
    - BzyRes, Mertruve, Muzzy^F8, którzy bezinteresownie dofinansowali serwis, dzięki czemu mamy możliwość gościć w domenie .pl i działać na jeszcze lepszym serwerze.
    - BzyRes, Mortus i Romek, czyli nasza znakomita grupa zarządzająca, która niestrudzenie pomaga Wam na forum oraz serwuje zawsze aktualne nowinki.
    - Adult, Bati, michapi, MVT i MoRf , którzy co prawda opuścili grupę trzymającą władze, ale i tak ich lubimy i doceniamy wkład jaki włożyli w serwis.
    - wszystkich użytkowników forum, którzy pomimo moich delikatnie mówiąc dziwnych dywagacji i nierzadko wypowiadanych, cierpkich słów BzyRes`a są nadal z nami.
    - wreszcie wszystkich osób, które odwiedzały serwis przez minione trzy lata, które dawały nam siłę i motywację do dalszej pracy...
... to właśnie dzięki Wam jeszcze istniejemy, to dzięki Wam wciąż się rozwijamy, to właśnie Wy jesteście siłą napędową naszej internetowej działalności, za co Wam serdecznie po raz kolejny dziękujemy. A teraz cieszcie i bawcie się nowym serwisem :)
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

To i ja dodam cosik od siebie.

Z PSePSXe [ a od dzisiaj PSEmu ] jestem juz 2.5 roku. Zaluje, iz nie pelne trzy lata, ale bariera w postaci braku stalego dostepu do I-netu byla niegdys nie do przebrniecia. Mialem nieslychanego farta, ze udalo mi sie znalezc w tak doborowym towarzystwie i wspolprowadzic serwis laczacy zasoby wolnego czasu i jedna z moich pasji - emulacje PSXa. Bylo bardzo milo, z czego jestem niezmiernie rad. Szczerze mowiac chcialbym pociagnac z PSEmu do konca dni [ Internetu, a nie moich :) ].

Nie dozylbym nawet tych 2 lat z kawaleczkiem, gdyby nie pewne osoby, dzieki ktorym moglem rozwinac skrzydla, zrobic cos pozytecznego, a przy tym wszystkim doskonale sie bawic. Takze sentymentalne greetsy i peany leca dla:

winter_mute'a - ktory przygarnal mnie pod swoje skrzydlo :). Dobry z niego czlowiek, uwierzcie mi. Do tej pory nie wiem jakim cudem udaje mu sie ogarnac serwis, pogodzic szkole, zycie prywatne, szarpanie w gry i kobiety ;). Cyborg jakis, ale sie zapewne wykreci i powie: "Ja nie z soli ani z roli, jeno z tego co mnie boli". :) Prywatnie wspanialy czlowiek i najlepszy administrator serwisu internetowego, o jakim mialem przyjemnosc slyszec.

Batiego [ rzuc PS2, wracaj tutaj ], Mortusa [ nie daruje pomowien w kierunku Aeris ], Romka [ myj slonzki jest litl, ale coskolwik rozumim ;) ], a takze Adulta, michapi'ego, MVT, MoRf'a - czyli paczki, z ktora wspolpraca byla czysta przyjemnoscia. Niektorzy w stanie spoczynku [ nie znaczy, ze na emeryturze ], co nie zmienia faktu, ze odwalili kawal dobrej roboty, czego efekty mozna aktualnie podziwiac.

Nie moglbym zapomniec o uzytkownikach naszego forum, ktorym jestem wdzieczny za kazdy jeden wpis [ nawet za te, ktore "niechcacy" usunalem ;) ]. Szczegolne podziekowania za mile towarzystwo naleza sie: Rey_MM, warmachine, Muzzy'emu, emcefreak'owi, mazgajowi, StreaKowi, mandragorowi, wergorkowi, Zardonowi, turkotowi, nosmile'owi, kr3c1kowi, Red'owi XIII, kimaxowi i kilku innym milym personom, ktorych ksyw w tej chwili nie pamietam. :) BTW; sorki za kichawa odmiane, ale w takich okolicznosciach nie sposob powstrzymac roztrzesione lapy.

Czy o kims zapomnialem? Oczywiscie, ze nie. Dlatego specjalne wyrazy wdziecznosci [ najspecjalniejsze / nocno - dobranocne ] wedruja do D.K., czyli wspanialego dobrego duszka, dzielnie podtrzymujacego mnie przy zyciu przez ostatnie miesiace i ktory w tym momencie wybaczy mi zbytnia ckliwosc. ;)

I tyle. Mam nadzieje, ze odswiezony serwis bedzie Wam dobrze sluzyl, co zaowocuje wzmozona aktywnoscia na forum [ moje prywatne marzenie ;) ]. Zycze milych chwil spedzonych na PSEmu - have fun!
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

No nie powinni cię winter za ten numer torturować. Ja tu myślałem ,że jedna z moich ulubionych stron odeszła w zapomnienie a tu taki numer. No ale dobrze się stało. I mam nadzieje ,że nie edziesz wykręcał już takich numerów.
Obrazek
nosmile
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 29 września 2003, 09:13
Kontakt:

Post autor: nosmile »

Ożesz!
Ale jestem mile zaskoczony!
Ja mialem urodziny wczoraj, a wy dzisiaj :)
Wszystkiego najlepszego!!!
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

I wzajemnie. U mnie wczoraj rowniez byly urodziny (co prawda nie moje, ale mamy). Dzis w_m takze ma podwojne powody do swietowania. Ladnie, za kilka lat bedziemy mogli wyrzadzac wspolna bibe w wielkim gronie, he he.
Mertruve
User
User
Posty: 50
Rejestracja: 20 lipca 2005, 10:47
Kontakt:

Post autor: Mertruve »

No i dobrze się stało:) Zagłądam dopiero teraz, gdyż spraw multum na głowie - a walczę, żeby zostać userem^^ Gratuluję - stronka naprawdę przejrzysta i ładniejsza niż jej poprzednia wersja. Życzę wam kolejnych 3 lat, a nawet więcej - oczywiście ze mną w roli odwiedzającego hyhyh^^ Jeszcze raz dzięki i gratulacje:)
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

No i sie cieszę :D . Oby serwis (nigdy ;) ) nie padł.
Sory że tak długo nie pisałem ale miałem pewne kłopoty z kompem :P .
Pozdro All
Obrazek
ODPOWIEDZ