problem z gt2

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Heke
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 04 sierpnia 2005, 21:32

problem z gt2

Post autor: Heke »

witam, mam problem z gran turismo 2 PAL, po 50 minutach gry zacina sie i musze resetować kompa :( , co zrobić żeby sie nie zawieszało? wersja ePSXe 1.6.0, plugin graficzny Pete's OpenGL Driver 2.7, próbowałem już na innym ale było tak samo. Mój komp, Duron 600mhz, 256RAM, GeForce 5200FX, samsung 40GB
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Dziwne. Moze to nie gra Ci sie zacina, tylko uruchomiony jest jakis proces zarzadzania energia. Jesli pracujesz pod Windows 98 [w przypadku innych systemow Microsoftu nalezy postepowac podobnie], to przejdz do {Panel Sterowania > Zarządzanie energią} i wylacz wstrzymanie systemu, wygaszanie monitora i / lub HDD. Pisze o tym nieco profilaktycznie, bo zdziwila mnie dokladna jednostka czasu przez Ciebie podana.

GT2 choruje dalej? Zatem kontynuujemy terapie. Pograj pod innym emulatorem - CVGSem na przyklad, ktory pobierzesz w dziale Download. Jesli i problem nie wystapi [a podejrzewam, ze tak wlasnie bedzie], to:

- zmien plug graficzny na Pete's OpenGL 1.76
- zerknij do dzialu Kompatybilność, gdzie podana jest optymalna konfiguracja dla Gran Turismo 2
- jezeli grasz z CD, zrob sobie obraz plyty i graj uzywajac polecenia {File > Run ISO}

Jakies zmiany? Moze na lepsze? Tak, czy siak - informuj o postepach w niniejszym temacie.
Heke
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 04 sierpnia 2005, 21:32

Post autor: Heke »

mam win 98SE i mam tylko Opcje Zasilania tam jest żeby nic nie wyłączał, narazie jechałem 90 okrążeń i po 45 minutach wcisnołęm ESC po czym dałem Continue i jakoś sie grało do następnego razu, ale sprawdze ten plugin graficzny

ps. gram z obrazu płyty
ODPOWIEDZ