Pcsx2 Dead ?

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Iskier
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:57

Pcsx2 Dead ?

Post autor: Iskier »

Ktoś wie, czy to prawda czy tylko jakiś żart ?? Zresztą sami zobaczcie co widać na głównej stronie projektu ...
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Heh .Gdybys przypatrzyl sie lepiej to bys wiedzial ze ponizej tego napisu jest dodane " well not really , the site is being re-designed" :) :D
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

A znaczy to tyle samo, ze oficjalna strona jest w przebudowie. Zreszta, wystarczy sledzic na biezaco nowinki, bo miec swiadomosc, iz akurat temu projektowi nie grozi szybka smierc [jesli w ogole cos grozi].
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Oficjalna strona PCSX2 juz przebudowana. O ile layout nie musi sie kazdemu podobac [np. mi], to zawartosc daje po garach. Ocencie sami [polecam przyjrzec sie fajnie zrobionej liscie kompatybilnosci]: [ http://www.pcsx2.net/ ] .
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Z tą kompatybilnością to nam konkurencję robią :P

A lay jak lay - jednemu się podoba (np. mnie ;)), a drugiemu nie (hi Bzy ;)).
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Mortus pisze:Z tą kompatybilnością to nam konkurencję robią
Moga nas zabic iloscia, ale nie jakoscia. U nas sa bardziej szczegolowe infosy, tylko ludzi do zapodawania wpisow - brak. :]
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

BzyRes pisze:U nas sa bardziej szczegolowe infosy, tylko ludzi do zapodawania wpisow - brak. :]
Bo jak tu mówić o kompatybilności, jak liczbę gier poprawnie obsługiwanych i w pełni grywalnych na PCSX2 można policzyć na palcach. Myślę jednak że z czasem się to zmieni, toteż dział kompatybilność widnieje również w sekcji PS2.
Na minus naszej kompatybilności zaliczyć można fakt iz nie mamy pozycji dotyczących wersji beta emulatora, no bo niby jak skoro nikt (przynajmniej ze znanych mi osób) nie ma dostępu do wersji testowych PCSX2.
2BII!2B
ODPOWIEDZ