Kingdom Hearts

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Awatar użytkownika
gheed
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 25 września 2005, 09:39

Kingdom Hearts

Post autor: gheed »

Witam. Mam problem z grą Kingdom Hearts - z tego co doczytałem się na zagranicznych forach aby pograć w tę grę należy zdobyć save. Jest tam też opis jak go zrobić ale w pewnym momencie się zacinam. W punkcie 29 jest zaznaczone, aby nacisnąć OK i wyszukać folder, który wcześniej trzeba było stworzyć. U mnie jest jednak problem - po naciśnięciu OK emulator jakby się zacina. Czy wie ktoś może czym to jest spowodowane?

Link do opisu tworzenia save z którego korzystam - http://www.ngemu.com/forums/showthread.php?t=64482


Acha, wiem także, że w przyszłej wersji (9.0) emulatora PCSX2 będzie możliwe granie w KH. Właściwie już jest możliwe w wersji beta (chyba). Czy można taką wersję (beta) skądś zdobyć? Jeżeli nie, to kiedy przewiduje się udostępnienie wersji 9.0 dla mas? Nie objeżdżajcie mnie za bardzo, nowy jestem ;).
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Co dopierwszej części pytań to przyznam się szczerze że nie wiem. bo wole poczekać na nową wersje emulatora niż męczyć się z 0.81, gdyż odpalanie gry takiej jak KH w 1 klatce/sek jest dla mnie po prostu beszczeszczeniem tego wspaniałego tytułu.

Co do reszty:
gheed pisze:Czy można taką wersję (beta) skądś zdobyć? Jeżeli nie, to kiedy przewiduje się udostępnienie wersji 9.0 dla mas? Nie objeżdżajcie mnie za bardzo, nowy jestem
Tak można zdobyc nowsza niz 0.8 wersję PCSX2 np z CVSu >
http://cvs.sourceforge.net/viewcvs.py/pcsx2/
jest tylko mały problem - musisz sobie sam ją skompilować. A co najlepsze po kompilacji prawidłowo pracowała nam (tzn. ja skompilowałem a Adult testował) tylko 1 gra _ Beats of Rage :D
Co do premiery PCSX2 0.9 to podejrzewam że autorzy będa trzymali się swojego półrocznego harmonogramu i wypuszczą upragnioną przez wielu 0.9-kę w grudniu :lol:
2BII!2B
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Ech tylko zeby nie bylo tak ,ze gracze sie napala zaczna podsycac innych i pozniej beda grzeszyc i trabic ze ta 0.9ka to jakas kaszanka , bo to jest smutne
Obrazek
ODPOWIEDZ