słaby sprzet i 7z

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Geneq
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 30 października 2005, 20:21

słaby sprzet i 7z

Post autor: Geneq »

Witam
Jestem amatorem w sprawach emulatorów więc się nie śmiejcie ze mnie !!
Wlączam tego emulatora , konfiguruję go i uruchamiam CD z ISO
Wlączam
na ekranie wyskakuje komunikat " bios coś tam complete" i dalej jest czarny obraz
po chwili wyskakuje menu z gry i strasznie sie tnie !!!!!! Testowałem ten emulator u kolegi ponieważ u mnie wysiadł zasilacz. Czy może to byc wina jego sprzętu ??

Jego komp: AMD Athlon 1300, 256 MB Ram, GeForce 2 MX 400 64MB , nagrywara Liteon SOHW 1693 a dalej to nieistotne
Pomocy!!!!!!

Edit by Mortus - proszę korzystać z opcji Edytuj.

aha jeszcze jedno dokladna nazwa tego emulatorka to PCSX2 0.8.1
wydaje mi się ze ta gra się tek długo włącza przez jego sprzęt
Geneq
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

1 - na emulator PS2 to zdecydowanie za słaby sprzęt
2 - o jakiej grze mowa, bo jest duże prawdopodobieństwo, że i tak nie będzie obługiwana? :D
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Geneq
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 30 października 2005, 20:21

Post autor: Geneq »

CHODZI O MARVEL VS. CAPCOM 2
A JAKI SPRZęT TRZEBA MIEć KONKRETNIE ŻEBY POGRAć NA EMULATORKU ??
Geneq
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Jako że emulator jest jeszcze w fazie produkcji (stosunkowo wczesnej produkcji :P) to nawet high-end'owy sprzęt nie zapewni Ci pełnej płynności. W przyszłych wersjach nadzieja :-)

A ten tytuł jest grywalny..... ale na wersji 0.9 :-) (która jest w stanie WIP :P)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Mortus pisze:A ten tytuł jest grywalny..... ale na wersji 0.9
Wersja euro lub/i US powinny pracować na 0.8.1 (wolno, ale jednak) jesli nie w normalnym trybie to interpretatora. Z tego co pamiętam ze swoich testów wersja Japońska nie ruszała.
2BII!2B
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Róbta co chceta ale ja mam swoje zdanie ..Geneq .. nielicz na dobrą emulacje w jakiejkolwiek wersji PCSX2 ... mi też sie zdawało że na 0.8 pogram se w Budokai 3 z choć 2 fps wiecej .. a tu co ..g***no .. tak samo będzie w 0.9 .... znając tą strone i ludzi na tej stronie to zaraz BzyRes zjedzie moja wypowiedź z góry na dół :mrgreen:
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

BANa od razu dostaniesz, nie bede sie bawil w zjezdzalnie. Z tego co mi wiadomo, v0.9 zostala przygotowywana glownie pod wzgledem zwiekszenia predkosci, do czego przekonuje liczba klatek animacji wyswietlana na screenach roboczych [patrzec - newsy w dziale PlayStation 2]. A ze nie bedzie to zadowalajaca [wszystkich] predkosc, PeCety polakow [uogolniam] nie naleza do najszybszych, to zawsze znajdzie sie armia rozczarowanych niosaca 50-metrowy sztandar z napisem "OMFG, ale to jezd SZIT!!!!11". Bez urazy ReY; i tak jestem prawie pewien, ze powyzszy wpis byl tylko i wylacznie prowokacja :].
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

tak własnie .... poprostu już tyle nie zaglądałem na to forum że mustiałem sie wkręcic w jakis temat :D:D
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Bana :?:
Gdzie :?: komu :?: JUŻ DAJę :D

Heyah Rey, gdzie żeś był jak CIę nie było :?:


Robi się off-topic, więc w gwoli sprostowania
BzyRes pisze:Z tego co mi wiadomo, v0.9 zostala przygotowywana glownie pod wzgledem zwiekszenia predkosci, do czego przekonuje liczba klatek animacji wyswietlana na screenach roboczych
Co prawda liczba klatek na roboczych screenach osiąga w niektórych tytułach (np.FFX) zawrotne 30fps, ale wg. wypowiedzi autorów nowy w nowym PCSX2 główny nacisk ma wciąż płasko lezeć na kopatybilności programu.
2BII!2B
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Co ja gdzie byłem ? no raczej że na tym nedznym swiecie pełnym niedokończonych emulatorów ...miło u was znowu zagościć ... BTW: Czy bedzie jeszcze jakiś nowy chankast ...bo z tego co pamietam to miał byc 0.3 ... albo mi sie znowu popieprzyło z Dolphinem .. co do dolphina 0.3 .. kiszka totalna pare fps /\ .....czy ja sie kiedykolwiek z czegos cieszyłem ? :D:D Ma ktos pożyczyc tabliczke czekolady z nadzieniem optymizmu ? :D :wink:
ODPOWIEDZ