Newsmani poszukiwani

Wypowiedz się na temat serwisu PSEmu.pl (znanego także pod starą nazwą Polska Strona ePSXe)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Stan na dzień dzisiejszy:
BzyRes & Mortus - doskonała robota, widzę że wiecie o co chodzi... definitywnie witam wśród newsmanów :!: Prześlijcie mi PW z nowym hasłem do konta admina / newsmana...
Adult - czekam na rezultaty pracy / testu :P
Alien - czekam, aż znajdzie FP i chwilę czasu :P
Bati - ciekawe kiedy minie szlaban na kompa :P

... :)
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Stan na dzień 7 maja
Adult dołancza do grona Newsmanów... :!: WITAM

Alien - ależ długo szukasz tego FPa :) Program w wersji Express [w pełni wystarczy] jest dołączony do instalki IE... poszukaj poprostu jakiegoś CD z wersją instalacyjną explorera i rozpakuj pliki z archiwum FPESETUP.CAB i będzie po sprawie - samo archiwum zajmuje 1,5MB więc jesli sam nie znadziesz CD z IE mogę spakować i przesłać Ci pliki mailem (nazwę i rozmiar dla wersji dołączonej do IE5)... Pełna wersja FrontPage`a zawarta jest w pakiecie M$ Office Profesional :!: Może też być dowolny [tekstowy lub obiektowy], inny edytor HTMLu :!: Pośpiesz się bo czas to $$$ :P a tak na serio chcę przeprowadzić test bo wypadałoby uruchomić nową stronkę do końca tyg. [czyt Nd]...

Wiadomość dla Niusmanów - zastanówcie się do końca tyg. jaki podział czasowy najbardziej by Wam odpowiadał... po 1 dniu i jakli to miałby być dzień / dni... może chcecie kilka dni naraz aby się nie rozdrabniać... może chcecie pisać co 2 tyg... Nic nie narzucam, podzielmy się w sposób, który będzie każdemu odpowiadał... :!:
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Co do podziału to mi raczej wszystko jedno, więc Wy wybierzcie, a ja postaram się dostosować :wink:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Jestem wręcz zdruzgotany, mam kare :evil: :evil: :evil: i przez to wiele ciekawych rzeczy na for00m i wogóle mnie ominie, jestem już tu najmniej zauważany :D BO MNIE WCALE NIE MA i to wszystko przez mojego nadzwyczajnie mądrego starszego dla którego w 2 klasie gimnazjum możliwość dostania jednej tróji na koniec jest powodem do dania mi kary :|. Nie wiem kiedy skończy mi si kara (mój stary jest nieprzewidywalny :evil: ). Teraz nie ma nikogo w domu to mam godzinkę na zrobienie "najważniejszch rzeczy" :/
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Bati pisze:Jestem wręcz zdruzgotany, mam kare :evil: :evil: :evil: i przez to wiele ciekawych rzeczy na for00m i wogóle mnie ominie, jestem już tu najmniej zauważany :D BO MNIE WCALE NIE MA i to wszystko przez mojego nadzwyczajnie mądrego starszego dla którego w 2 klasie gimnazjum możliwość dostania jednej tróji na koniec jest powodem do dania mi kary :|. Nie wiem kiedy skończy mi si kara (mój stary jest nieprzewidywalny :evil: ). Teraz nie ma nikogo w domu to mam godzinkę na zrobienie "najważniejszch rzeczy" :/
Bądź czujny, albowiem nie znasz dnia, ani godziny...
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Bati pisze:możliwość dostania jednej tróji na koniec jest powodem do dania mi kary :|.
Oj znam ten ból - moi rodzice też się jakoś uwzięli i od niepamiętnych czasów za każdym razem jak miałem >4 na koniec to problemy :? Ludzie czy to jest normalne?
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Mortus pisze:
Bati pisze:możliwość dostania jednej tróji na koniec jest powodem do dania mi kary :|.
Oj znam ten ból - moi rodzice też się jakoś uwzięli i od niepamiętnych czasów za każdym razem jak miałem >4 na koniec to problemy :? Ludzie czy to jest normalne?
Mortus, z twojej odp. wynika, że jak miales 5 na koniec roku, to były problemy :)
Wg. mnie to jednak dobrze, że rodzice martwią się o swoje pociechy. Mój qmpel właśnie drugi raz zdaje "małą maturę", a jego starzy nadal myślą, że on jest w liceum :shock: Ale czy starsi muszą stosować tak męczące kary, jak szlaban na kompa :?: Chyba nie powinni...
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Mortus, z twojej odp. wynika, że jak miales 5 na koniec roku, to były problemy
Wiedziałem że się ktoś do tego doczepi :-) Normalna pomyłka, każdemu się może zdarzyć :P (za późno skapowałem że nie ten nawias)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

No dobra - strona ruszyła
czekam na propozycje podziału...
Kto chce jakie dni :?: Czy mam zadecydować sam :?: :twisted:
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Sorry, że tak późno się odzywam w tej sprawie, po prostu zapomniałem :)
Jeżeli o mnie chodzi, to biorąc pod uwagę fakt, że posiadam modem najlepszym wyjściem byłyby pierwsze dni miesiąca (kwestia oszczędności - pod koniec m-ca wolę za dużo nie siedzieć :)). Jest nas trzech + Guru. Dlatego proponuję tak : Ja biorę pierwszy tydzień m-ca z groszami, czyli dopiero w czerwcu; reszta do podziału dla Was tak aby było równo (po tydzień z hakiem). Aby zapobiec ewentualnym nieporozumieniom mógłbym przed nowym miesiącym spisać przydział i zamieścić go w tym/nowym topiku, jeśli nie mógłby to robić kto inny (w_m???, Mortus???, Adult???). Tyle z mojej strony... Mam nadzieję, że będzie wszystkim odpowiadało. Jeśli nie, rozwiniemy dyskusję :)
ODPOWIEDZ