N4S Underground i inne

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

N4S Underground i inne

Post autor: Daniu »

Cześć moji mili :) Jestem nowy na Forum więc prosze nie śmiejcie sie jeżeli walne jakąś gafe :) Tio takmójproblempolega na tym że dzisiajpożyczyem sobie gierke Need For Speed Underground (1) I ściągnąłem Emulator wszystko skonfigurowałem i biore Opcje uruchom DVD no i jest ok Bios tz. Ekran Powitalny PS2 tak jak na konsoli Menu Działające z prędokoścą 5,5 FPSów nio i jak już ma prezjeść do GRY wyświetla się logo Playstatio2 i znika w tym momęcie powinna się gierka załadować lecz niestety jest CZARNY EKRAM :(:(:( Co Mam robić POMOCY!! Prosze :(
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Poczekaj na nowa wersje może na niej będzie gra działać ale nic nie obiecuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

...

Post autor: Daniu »

Niotak ale pisze ze eulator powiniemn wyświetlać intro w zgodnościach można zobaczyć na www.pcsx2.com .. Więc nie rozumiem o co codzi :( ?? POMOCy moze mi ktośnapisać po polsku jakgos konfigurować chodzimi głównieo grafike i DVD Rom ... PROSZE NAPISZCIE!! Dokładnie.... Na jakim Pluginie ... co i jak Będe Bardzo wdzięczny Tylko prosze napiszcie w tym poście jak a nie dawajcie mi LINKÓW .... chyba ze do polskich stron bardzomile widziany :) DZIękuje i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Re: ...

Post autor: Daniu »

Daniu pisze:Niotak ale pisze ze eulator powiniemn wyświetlać intro w zgodnościach można zobaczyć na www.pcsx2.com .. Więc nie rozumiem o co codzi :( ?? POMOCy moze mi ktośnapisać po polsku jakgos konfigurować chodzimi głównieo grafike i DVD Rom ... PROSZE NAPISZCIE!! Dokładnie.... Na jakim Pluginie ... co i jak Będe Bardzo wdzięczny Tylko prosze napiszcie w tym poście jak a nie dawajcie mi LINKÓW .... chyba ze do polskich stron bardzomile widziany :) DZIękuje i pozdrawiam :)
A i jeszcze Prosze Napiszcie mi na jakich Emulatorach Testowaliście z jaką konfiguracją i pluginami... te Gry co Screeny są na Stronie głównej PROSZE Pomóżcie mi.. Sad !!!!
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Daniu pisze:Niotak ale pisze ze eulator powiniemn wyświetlać intro w zgodnościach można zobaczyć na www.pcsx2.com .. Więc nie rozumiem o co codzi
Zgodność jak to nazywasz, czyli ogólnie przyjęta kompatybilność emulatora opisana na stronie teamu pcsx2 dotyczy wersji 0.9, której jak sam zauważysz narazie nie ma - pojawi sie dopiero w tym miesiącu (podejrzewam że w okolicach 15-17 grudnia).
Daniu pisze:POMOCy moze mi ktośnapisać po polsku jakgos konfigurować chodzimi głównieo grafike i DVD Rom
Ehhh, dam linki :P (kolejno do grafiki i DVD)... z naszego serwisu, więc problemów językowych być nie powinno:
Opisy pluginów
http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=Artyk ... =gpu_gsdx9
http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=Artyk ... cdvd_peops
Podstawowe konfiguracje:
http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=Artyk ... =gpu_gsdx9
http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=Artyk ... cdvd_peops
Daniu pisze:A i jeszcze Prosze Napiszcie mi na jakich Emulatorach Testowaliście z jaką konfiguracją i pluginami...
Jesli chodzi o gry z PS2 znajdujące się na stronie głównej (działu PS2) to jak sama nazwa wskazuje pochodza one z PCSX2 0.9... słowo WIP oznacza Work in Progres, czyli po naszemu "w przygotowaniu"... a jak pisałem powyżej tej wersji emulatora jeszcze nie ma.

aha, i proszę wkleić zawartość trzeciego posta do drugiego, a nastepnie usunąć trzeciego... regulamin mówi iz nie powinno się pisać posta pod postem leczuzywac funkcji edytuj...
2BII!2B
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Nie wiem jak ci dziękować :) naprawde jesteś super spoko moderator :) Dziękuje ci bardzo :) A ja ciągle myślałem że to wina Pluginów a tu prosze to ma wyjść wersja 9.0 :) Dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam




Plecam tego Moderatora !! W 100%
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Daniu pisze:Nie wiem jak ci dziękować :) naprawde jesteś super spoko moderator :) Dziękuje ci bardzo :) A ja ciągle myślałem że to wina Pluginów a tu prosze to ma wyjść wersja 9.0 :) Dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam




Plecam tego Moderatora !! W 100%

Moji Kochani Nareszcie Mi Menu Śmiga z Prędkością 20-30 Fpsów Pod Rozdzielczością 320x240@75Hz a pod 640x480@100Hz od 10 - 20 Słuchajcie moderatora "winter_mute" A będziecie widzieli cuda na swoim ekranie podczas emulacji nie wiemjak ci się odwdzięczyć :))))))))))))))))))))))))) I'am Very Happy :)))))))))))
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Za to ja się zaczynam denerwować zrób porządek ze swoimi postami bo jak nie będzie warn !!!
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Daniu pisze:Słuchajcie moderatora "winter_mute" A będziecie widzieli cuda na swoim ekranie podczas emulacji nie wiemjak ci się odwdzięczyć
Może zaczniesz od edycji swoich postów - służy do tego przycisk "Zmień" nad każdą wpisaną przez CIebie wiadomością. Po przeniesieniu treści z wpisu 4 ("A i jeszcze Prosze Napiszcie mi na jakich Emulatorach") i 7 ("Moji Kochani Nareszcie Mi Menu Śmiga z Prędkością 20-30 Fpsów Pod Rozdzielczością") do tych znajdujących się powyżej (czyli "Niotak ale pisze ze eulator powiniemn..." oraz "Nie wiem jak ci dziękować...") można usunąć te poniżej :) (inaczej te przeniesione) za pomocą przycisku [x] znajdującego się na prawo od zmień.
Daniu pisze:Plecam tego Moderatora !! W 100%
ROTFL :lol: To brzmi jak komentarz z Allegro...
Sorry, nie mogłem się powstrzymać

A tak przy okazji zerknij sobie na moją range - nie to żebym się obrażał czy coś, ale tak piszę w gwoli wyjaśnienia :P :D
2BII!2B
ODPOWIEDZ