Szybko chodzi mi gra

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

To logiczne, ze w ustawieniach pluga CDROM musisz podac interface odpowiedni dla swojego systemu operacyjnego. Daruj sobie granie z plyty i zrzuc gre do obrazu, tak jak mowilem.

Kolejna sprawa, to dobor wtyczki dzwiekowej. Jedynym slusznym wyborem bedzie Eternal SPU [1.41]. Ustawienia defaultowe, ale pamietaj, aby uaktywnic SGF - Update before accessing register.
Q-kla 666
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 25 grudnia 2005, 19:41

Post autor: Q-kla 666 »

Dobra tylko powiedz mi jak możesz i umiesz oczywiście :? jak zrobić obraz ISO z CD prze Alcohol 120%
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ja wszystko moge, ALE zaczynam sie denerwowac, kiedy po raz kolejny pytasz o rzeczy, nt ktorych pisalismy juz na forum i to niejednokrotnie. Jest na forum wyszkukiwarka, zatem nalezy jej uzywac. Jest dzial z artykulami - nalezy do niego zajrzec. Jest glowa - nalezy nia ruszyc. I tak dalej...

Alcohol120% nie jest w tej chwili u mnie zainstalowany, wiec podam alternatywne rozwiazanie, tj. uzycie CloneCD. Krociotki instruktaz postepowania znajduje sie chocby w tym temacie. W zasadzie z Alc120% postepuje sie analogicznie i jesli tylko poszperasz na forum / poczytasz odpowiednie arty, bedziesz wiedzial, w jaki sposob ww. softem sie posluzyc.
Q-kla 666
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 25 grudnia 2005, 19:41

Post autor: Q-kla 666 »

No dobra dzięki za wszystko i sory za wszystko co złego to nie ja :) A sio nara
P.S
Zapraszam na [mod="przez winter_mute"]Proszę bez takich linków[/mod] :lol:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jesli chodzi o ASPI to polecam instalować starszą wersję FA1.7, bo z tą nowszą są problemy.
2BII!2B
marcin142536
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 19 lipca 2006, 10:54

Post autor: marcin142536 »

Gdzie mam znajezc ta opcje `FPS Limit`. Mi tez szybko chodzi gra a nie wiem gdzie jest ta opcja. BARDZO PROSZE O POMOC. Z gory dzieki. :)
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

marcin142536 pisze:Gdzie mam znajezc ta opcje `FPS Limit
Follow the white rabbit.

Obrazek
ODPOWIEDZ