Final Fantasy 9 - problem z tetra master !

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
sutaczi
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 08 lutego 2006, 17:36

Final Fantasy 9 - problem z tetra master !

Post autor: sutaczi »

Panowie pomocy! gram w finala 9 na zestawie ze strony www.k-ff.com, z wszystkimi ustawieniami tak jak tam napisali i ogolnie gierka chodzi zadawalajaco, natomiast wiesza mi sie gdy koncze grac w tera master i chce wrocic dalej do wlasniwej gry :/ jestem teraz na etapie miasta Lindblum na 1 cd i innych problemow nie mialem :/ z gory dziekuje za wszelka pomoc, pozdro!
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Grasz z CD czy ISO? Posiadasz wersje legalna czy nielegalna? Twoj FF IX, to PAL czy NTSC U/C?

Skopiuj tresc debigger'a PO TYM jak gra zalicza zwis [w tym temacie masz krotko objasnione, co to debugger i jak z niego kopiowac].
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

FF9 było już opisane setki razy :!:

http://www.psemu.pl/psx.php?dzial=Artyk ... ig&id=ff89

plus

jesli zawiedzie powyższe to spróbuj ustawić "Off-Screen drawing" na "3: Enhanced". Ponadto nie używaj SaveStateów bo mogą powodować komplikacje

Co do emu i wtyczek: Koniecznie ePSXe 1.5.2 i Pete DX6 D3D lub Pete OpenGL. Z innymi może być klopot.
2BII!2B
sutaczi
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 08 lutego 2006, 17:36

Post autor: sutaczi »

wielkie dzieki, pozmienialem pare rzeczy w ustawieniach wedlug tego schematu i teraz smiga jak nalezy :) jeszcze raz dzieki, no to do gry :D
ODPOWIEDZ