ePSXe v. 2.X - Emulator(y) PS2

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Swego czasu była mowa o emu DC (zerknij na link , dysputa na temat EmuDC zaczyna się od 1 P.S.)
http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=346&start=12
Icarus (bo tak wsię zwie) prezentuje się znakomicie - o wiele lepiej niż wszystkie emu Ps2 zebrane do kupy. Szkoda tylko że nie było jeszcze relaseu tego emulatora, choć planowany był na wakacje br.

Jeśli chcesz pogadać na temat emu DC to proponuje założyć nowy temat w Off-Topicu bo nie chcę aby materiał został wymieszany w obecnym topicu (z pewnością będą nowe wpisy dotyczące PCSX2 i jak to będzie wyglądać).
2BII!2B
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Jak widać PCSX2 już odpala wiele gier, mało kto to już powoli potrafi zliczyć, parę gier w pełni wraz z obrazami 3d, a więc emulacja ciągle się pnie do przodu, a w obecnej chwili postępy są widoczne nawet na przeskoku jednego dnia, coraz to nowe screeny, po więcej zapraszam na forum ngemu, albo również tutaj na dyskusję.
Romek
Awatar użytkownika
K_ain
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 02 grudnia 2004, 15:31

Post autor: K_ain »

mam pytanie, ma ktos moze biosa pod emula PCSX2
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Lepiej szybko wycofaj to pytankko ;), poszukaj poprostu na necie, google + "PS2 Bios download" or sumfin ;P
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
Awatar użytkownika
Ludi
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 27 grudnia 2004, 11:45

Post autor: Ludi »

Mam problem z pluginem PADwin 0.8 nie moge ustawić klawiszy Up, Down, Left, Right. Klikam na padzie ( Dual Shock 3 z Manty) te klawisze i nie działa. Reszta działa bez zarzutu, a ww. klawisze na ePSXe 1.60 chodzą bez zarzutu. A poza tym nie widać miejsca żeby ustawić gałki analogowe. HELP !!!!!!! :(
Be the force with you, Ludi.
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

I nie ustawisz tych klawiszy ponieważ autorzy pluginu nie zaompletowali opcji działania dla padów, a gałki analogowe będzie można ustawić dopiero w nowej wersji pluginu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Mam ten sam problem z kontrolerem, jedyne co się da zrobić to ściągnąć starego pcsx`a 2 (v0.6) i tam w pluginie skonfigurować pada, wtedy automatycznie ustawienia się przeniosą do nowego pcsax`a 2. A co do tych gałek to słyszałem, że ustawia się je za pomocą myszy, tzn. lewy przycisk myszy przytrzymać i ustawić lewą gałkę, prawy przycisk myszy - prawą gałkę. Trochę to porombane nio ale cóż. Spróbuj triku z starą wersją. U mnie działą bez problemu.
Romek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

W związku z zaistniałą sytuacją (tak, w końcu mozna w coś pograć) osoby szukające najnowszych informacji nt. emulatorów PS2 odsyłam do tematów >
http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=928

oraz do oglądania obrazków
http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=900
2BII!2B
ODPOWIEDZ